Modrá sféra

Modrá sféra - Jeffery Deaver | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jeffery Deaver
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Modrá sféra.pdf


Chcete si knihu přečíst?Modrá sféra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeffery Deaver. Číst Modrá sféra Online je nyní tak snadné!

POPIS


V počítačovém ráji v Silicon Valley umírají lidé rukou sadistického počítačového hackera s přezdívkou PHATE. Ten proniká do jejich počítačů, narušuje jejich životy a s mrazivou rafinovaností je láká do osidel smrti. Šéf oddělení počítačových zločinů proto v zoufalství propouští z vězení hackera Wyatta Gillettea, který se navzdory hlasitým protestům ostatních snaží vražedný virus vystopovat. Jeho úsilí nezůstane bez odezvy: PHATE zavraždí klíčového člena vyšetřovacího týmu - počítačového "kouzelníka" a průkopníka spletitého labyrintu počítačových sítí. Vyšetřování pak nabírá ještě zběsilejší tempo a strážci zákona se musí vydat ze všech sil, aby nelítostného šílence zastavili.


...féra - duchovní rozvoj, Prague, Czech Republic ... Obloha - Wikipedie ... . 342 likes · 49 talking about this. Cílený osobní rozvoj - rozšíření vědomí, duchovní poznání, práce s emocemi a kvantovým polem. Učení prastaré... Románem Modrá sféra Jeffery Deaver znovu potvrzuje oprávněnost své pověsti „mistra časovaného napětí". Kniha je brilantní charakteristikou zločinu v informační éře a autor v ní nešetří napětím ani početnými zvraty. Vyhledávání. Hledaný výraz: modrá sféra ... Vyhledávání | ČSFD.cz ... . Vyhledávání. Hledaný výraz: modrá sféra film Uživatelé. nenalezeny žádné záznamy v této kategorii Popis: Modrá sféra. V této strhující knize se Jeffery Deaver vydává do světa počítačových hackerů a pohybuje se v něm se svou typickou bravurou a samozřejmostí. Díky napínavému dě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY