Od rozbřesku do svítání: Čtyřiadvacet hodin života a umírání

Od rozbřesku do svítání: Čtyřiadvacet hodin života a umírání - Everette H. Hunt | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Everette H. Hunt
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Od rozbřesku do svítání: Čtyřiadvacet hodin života a umírání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Od rozbřesku do svítání: Čtyřiadvacet hodin života a umírání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Everette H. Hunt. Číst Od rozbřesku do svítání: Čtyřiadvacet hodin života a umírání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Americký spisovatel zavádí čtenáře ve svém raném díle na ostrov Guadalcanal v Šalamounových ostrovech k pilotům Hendersonova polního letiště. Právě zde se v ubíjejícím bezčasí a rutině rozkazů operačního velitelství odehrávají na pozadí hrůz druhé světové války osobní lidská dramata. Mladí piloti se pokoušejí vyrovnat s každodenní hrozbou smrti, samotou i láskami, jež museli zanechat v civilním životě.


...břesku do svítání: Čtyřiadvacet hodin života a umírání Everette H ... Knihy | Vojnové | Moja-Kniha.sk ... . Hunt Nakladatel: Naše vojsko 2011 čtyřiadvacet hodin života a umírání na Guadalcanalu Titul ... Americký spisovatel E. H. Hunt zavádí čtenáře ve svém raném díle Od rozbřesku do svítání na ostrov Guadalcanal v Šalamounových ostrovech k pilotům Hendersonova polního letiště. Právě zde se v ubíjejícím bezčasí a rutině rozkazů Používateľské hodnotenie a recenzie na Kniha Od rozbřesku do svítání - Čtyřiadvacet hodin života a umírání - Everette Howard Hunt. Odkazy na odborné recenzie. Kompletné informácie k výberu. Název: Od ... HUNT, E. Howard : Od rozbřesku do svítání ... . Odkazy na odborné recenzie. Kompletné informácie k výberu. Název: Od rozbřesku do svítání - Čtyřiadvacet hodin života a umírání. Autor: Everette Howard...SOUVISEJÍCÍ KNIHY