Rok Vodního draka

Rok Vodního draka - Eva Joachimová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Joachimová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rok Vodního draka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rok Vodního draka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Joachimová. Číst Rok Vodního draka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čínský kalendář, sledující den po dni ubíhání času již 4710 let, představí 22. ledna 2012 ve 23 hodin rok Vodního draka. Žijeme ve věku vědeckých informací, nicméně stále více se obracíme k empirickým znalostem našich předků. Dlouho se zatracovala původní dávná umění ve jménu vědy. Pokusy a omyly jsme museli dojít k poznání, že mezi nebem a zemí se vyskytují oblasti, které se jaksi do šuplíků současné vědy nevejdou. Jedním z vědění dávných dob je tajemné čínské umění starých Mistrů - HAM YU. Přináší nám obrovské množství informací. Střípek z nich přináší kniha energií dní pro rok 2012 - rok Vodního draka. Dostáváte do rukou jedinečné údaje tří cyklů Letící hvězdy, využívané v dnes moderním FENG SHUI . Využití časoprostorových informací se ale vztahuje i k medicíně a obecně všem oblastem našeho života. V příštích knihách energií dní budeme postupně rozšiřovat pohled na tyto oblasti tak, abychom dokázali náš život opravdu řídit, stejně jako řídíme auto podle nápovědy navigace.


...ok vodního Draka by tudíž měl přinést štěstí nám všem ... Rok psa pro draka , pro lidi ve znamení draka bude rok ... ... . Symbolicky se mluví o letu Draka k nebesům a jeho klesání k zemi. Jeho energie působí na zemi, ve vzduchu, ale i pod zemí, o tak mocnou energii se jedná. Drak je navíc moudrý, díky tomu může letošní rok podporovat moudrá rozhodnutí, růst vědomí ... Rok 2012 je podle čínského kalendáře rokem Černého ( vodního ) Draka.Vodu je dobré zohlednit i při výběru dárků do nového rok ... Rok vodního Draka v čínském horoskopu | Čínský horoskop ... ... .Vodu je dobré zohlednit i při výběru dárků do nového roku. Podle východní legendy, má-li být darován dárek, na kterém je vyobrazen Drak, přijde do domu štěstí a úspěch a po celý rok bude dům ochráněn od všeho zlého. Čínský horoskop, čínské horoskopy, čínský rok 2012 Draka . Dnes je 19. května 2020 je rok 4717 čínského kalendáře, a je čínský rok Krysa Rok Draka. Rok černého vodního Draka slibuje, že to bude velmi ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY