Tichý dvojhlas

Tichý dvojhlas - Ladislav Chudík, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Chudík,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tichý dvojhlas.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tichý dvojhlas ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Chudík,. Číst Tichý dvojhlas Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha odhaluje lidský rozměr obou velikánů verše a slova. Velký časový odstup (dopisy jsou z let 1973-1985) neubral nic z hlavního odkazu jejich dialogu. Tím je prostý a čistý vzájemný vztah, pokora a úcta protagonistů k univerzálním hodnotám lidské morálky, co jsou atributy tvořící základ jejich tvorby. Kniha v českém a slovenském jazyce (mateřské jazyky autorů) obsahuje faksimile vybraných rukopisů, méně známé fotografie a kolekce ilustrací Oldřicha Kulhánka a Vladimíra Gažoviče. Součástí knihy je CD se záznamem současného přednesu veršů J. Seiferta v podání L. Chudíka a DVD se záznamem literárního pořadu České televize "Býti básníkem, býti hercem..." z 1996.


... tichý dvojhlas velkého básníka i velkého herce ... Tichý dvojhlas ... . triatlet. 16 20.04.2019. Unikátní korespondence dvou mistrů zachycuje nejen vzájemný respekt a podporu (překvapivě větší ze strany staršího Jaroslava Seiferta), ale odráží i neradostnou dobu normalizace. http://www.pro.sk/ Málokdy přivoníte ke knize tak příjemné jako je Tichý dvojhlas. Knížka, která vypovídá o vašem oblíbeném Jaroslavu Seifertovi víc ... Všechny informace o produktu Kniha Tichý dvojhl ... Jaroslav Seifert a Ladislav Chudík, Kniha Tichý dvojhlas ... ... ... Všechny informace o produktu Kniha Tichý dvojhlas, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tichý dvojhlas. Tichý dvojhlas od 230 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Tichý dvojhlas. Jaroslav Seifert, Ladislav Chudík. Herec v netradiční úloze spoluautora knihy - koresponden...SOUVISEJÍCÍ KNIHY