Zima: Polo Svět 1.

Zima: Polo Svět 1. - Rod Rees | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Rod Rees
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zima: Polo Svět 1..pdf


Chcete si knihu přečíst?Zima: Polo Svět 1. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rod Rees. Číst Zima: Polo Svět 1. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kolik zlosynů se může sejít na jednom místě? Ve virtuální simulaci Polo-svět nechybí nikdo: inkvizitor Torquemada, revolucionář Robespierre, nacista Heydrich, divous Rasputin, ani velký mystifikátor Aleister Crowley.První díl tetralogie Polo-svět začíná Zimou. Polo-svět je nejpokročilejší počítačová simulace, která kdy byla americkou vládou vyvinuta. Jejím cílem bylo připravit vojáky na strašlivé podmínky při vedení současných válek. Virtuální Polo-svět je tak odsouzený k nekončící občanské válce. Třicet milionů jeho digitálních obyvatel ovládají vybraní duplikovaní nejkrutější tyrani. Nějakou dobu to vypadá, že se nemůže nic stát. Avšak něco se v Polo-světě zvrtne a Norma, dcera prezidenta Spojených států amerických, v něm uvízne. Unese ji jeden z nejproslulejších tyranů všech dob: duplikát Reinharda Heydricha. Podaří se Normu zachránit? Na pomoc je jí vyslána osmnáctiletá jazzová zpěvačka Ella Thomasová. Když Ella vstoupí do Polo-světa, postupně zjišťuje, že není všechno takové, jak se na první pohled zdá. Virtuální zdi totiž jen s námahou zadržují zlo uvnitř Polo-světa a ten skutečný svět, v němž lidé žijí, je v mnohem větším nebezpečí, než si kdo uvědomuje.


...olo Svět 1. Rod Rees Nakladatel: Jota 2011 Zima: Polo Svět 1 ... Mydlovysvet.cz ... . Rod Rees Nakladatel: Jota 2012 Polo-svět: Zima. 100% Hodnocení produktu: 100%. 2 1 recenze Přidat do oblíbených. Přidat do porovnání . Hlídat cenu ... Kniha Zima Přidat komentář. Freedomova. 24.05.2019 ... kniha na zemi, ale pro ti, kdo znají jména jako je Rasputin atd. to bude zajímavá fikce se zvláštním pohledem na svět a originálním nápadem. PETERYY. 1 25.03.2017. Sakra co je tohle za psycho xD..Romá ... Polo-svět: Zima alternativy - Heureka.cz ... . PETERYY. 1 25.03.2017. Sakra co je tohle za psycho xD..Román ze, ktereho vam pujde hlava kolem!! Unfundamentalisticky hovado Heydrich x ... Nowości Disco Polo 2020 Składanka Disco Polo Zima 2020 Simon Disco Polo Mix Życzę wszystkim miłeg...SOUVISEJÍCÍ KNIHY