Budoucnost lidstva: Náš úděl mezi hvězdami

Budoucnost lidstva: Náš úděl mezi hvězdami - Michio Kaku | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michio Kaku
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Budoucnost lidstva: Náš úděl mezi hvězdami.pdf


Chcete si knihu přečíst?Budoucnost lidstva: Náš úděl mezi hvězdami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michio Kaku. Číst Budoucnost lidstva: Náš úděl mezi hvězdami Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha slavného astrofyzika a popularizátora vědy Michia Kakua ukazuje, kam by lidstvo mohlo dospět v oblasti kosmických letů, zlepšování člověka a osidlování vesmíru. Mimo jiné se zabývá cestováním na Mars, hledáním mimozemského života, kombinováním lidské báze s robotikou a uvažuje také o možných stupních vývoje vesmírných civilizací. Zamýšlí se rovněž nad možnými scénáři vývoje či zániku vesmíru a způsobům, jak by budoucí lidská civilizace mohla přežít i jemu navzdory. Autorův pohled je optimistický, a přestože možné negativní dopady technologie nepřehlíží, zaměřuje se spíše na výsledky a přínos rychle se rozvíjejícího lidského poznání. Každé z témat je podepřeno autorovou špičkovou znalostí vědy a kniha je díky nebývalému vypravěčskému talentu přístupná všem zájemcům o vesmírné perspektivy lidské budoucnosti.


...ost lidstva: Náš úděl mezi hvězdami 2019; Paralelní světy 2007; Fyzika nemožného 2010; Budoucnost mysli 2015; Hyperprostor 2008; Fyzika budoucnosti 2013; všech 8 knih autora ... Diskuse: RECENZE: Vyhynutí je norma. Budoucnost prý vede ... ... . Podobné knihy. Obory budoucnosti 2019; Vesmírní baroni: Elon Musk, Jeff Bezos a tažení za osídlením vesmíru 2020; Kniha Budoucnost lidstva: Náš ... E-kniha: Budoucnost lidstva -- Náš úděl mezi hvězdami - Michio Kaku. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. ... (náš úděl mezi hvězdami) Předmětná ... Budoucnost lidstva: Náš úděl mezi hvězdami - Michio Kaku ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. ... (náš úděl mezi hvězdami) Předmětná hesla Vesmír Astrofyzika Kosmologie Kosmické lety Kosmický výzkum. Kniha: Budoucnost lidstva -- Náš úděl mezi hvězdami - Michio Kaku. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny o...SOUVISEJÍCÍ KNIHY