Domy na Starém Městě pražském IV.

Domy na Starém Městě pražském IV. - Alexandr Rymarev, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Alexandr Rymarev,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Domy na Starém Městě pražském IV..pdf


Chcete si knihu přečíst?Domy na Starém Městě pražském IV. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexandr Rymarev,. Číst Domy na Starém Městě pražském IV. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je průvodcem po jedné z historicky a umělecky nejvýznamnějších a turisticky nejpopulárnějších pražských čtvrtí. Každé z hesel přináší nejprve stručné údaje o vzniku a autorství objektu a historické i kulturně - historické zajímavosti. Kniha je však zejména průvodcem informujícím o tom, co je k vidění ve veřejném prostoru města; má tedy zachycovat celky adetaily, viditelné pro běžného chodce.


... Starém Městě pražském IV. Autor: Rymarev, Alexandr a Šámal, Petr Nakladatel: NLN - Nakladatelství Lidové noviny EAN: 9788074220975 ISBN: 978-80-7422-097-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 251 stran, česky Rozměry: 16,8 × 24,1 cm Rok vydání: 2011 (1 ... PDF Farní Úřad U Svatého Jiljí Na Starém Městě Pražském 1784 ... ... . vydání) Staré Město (původně Pražské město/Pragensis civitas, Větší město/Major civitas či Staré Město pražské/Antiqua civitas Pragensis německy Altstadt) je historické město, městská čtvrť a katastrální území Prahy na pravém břehu Vltavy, o rozloze 129,03 ha, náležející k městské části Praha 1.. Na východě a jihu Staré město sousedí s Novým Městem ... Domy na Starém Městě pražském IV. zpět na výběr knih. U této knihy je ukázka k dispozici. Rozklikněte obrázek pro zobrazení. Alexandr Rymarev, Petr Šámal. Čtvrtý díl knihy D ... Domy na Starém Městě pražském IV. | KNIHCENTRUM.cz ... .. Na východě a jihu Staré město sousedí s Novým Městem ... Domy na Starém Městě pražském IV. zpět na výběr knih. U této knihy je ukázka k dispozici. Rozklikněte obrázek pro zobrazení. Alexandr Rymarev, Petr Šámal. Čtvrtý díl knihy Domy na Starém Městě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY