Šepot buše

Šepot buše - Jaroslav Mareš | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Mareš
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šepot buše.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šepot buše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Mareš. Číst Šepot buše Online je nyní tak snadné!

POPIS


Africké večery jsou plné tajemství. Skrývá se v nich strach z neznáma, neklid, rozechvění. Mezi prodlužujícími se stíny a posledními paprsky zapadajícího slunce zní tichý šepot, s postupujícím přítmím čím dál srozumitelnější. Hovoří nejen o událostech právě uplynulého dne, ale ožívají v něm i dávno zapomenuté příběhy. Kouzlu Afriky podlehl hned na své první cestě v roce 1965 i autor této knížky. Od těch dob navštívil subsaharskou Afriku mnohokrát. I z této knížky zní píseň divočiny, plíživé kroky šelem, troubení slonů, řev lvů, chechtot hyen, zašplouchnutí jezerní hladiny, uzavírající se za obrovským krokodýlem. Promítá se v ní však i mnoho podivuhodných lidských osudů, z nichž některé se ztrácejí v neznámu.


...ka Šepot buše se perfektně čte. Dozvíte se jako obvykle o zajímavých zvířatech Afriky, o autorově obrovském vzoru - doktoru Holubovi, lovcích dinosauřích kostí nebo zápasu mezi jedním z nejlepších lovců se superšelmou ... Jaroslav Mareš | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Hodně mě zaujala kapitola o sanských kresbách, my bychom tomuto národu říkali Křováci. Šepot buše Autor: Mareš, Jaroslav Nakladatel: Motto EAN: 9788072465880 ISBN: 978-80-7246-588- Popis: 1× kniha, vázaná, 304 stran, česky Rozměry: 16 × 24 cm Rok vydání: Africké večery jsou plné tajemství. Skrývá se v nich strach z neznáma, neklid, rozechvění. Mezi prodlužujícími se stíny a posledními paprsky zapadajícího slunce zní tichý šepot, s postupujícím přítmím čím dál srozumitelnější. Hovoří nejen o ud ... Šepot buše - Jaroslav Mareš | Knihy Dobrovský ... . Skrývá se v nich strach z neznáma, neklid, rozechvění. Mezi prodlužujícími se stíny a posledními paprsky zapadajícího slunce zní tichý šepot, s postupujícím přítmím čím dál srozumitelnější. Hovoří nejen o událostech právě uplynulé...SOUVISEJÍCÍ KNIHY