Století: Obrazy dvacátého věku

Století: Obrazy dvacátého věku - Michal Stehlík | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michal Stehlík
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Století: Obrazy dvacátého věku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Století: Obrazy dvacátého věku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Stehlík. Číst Století: Obrazy dvacátého věku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Působivá obrazová publikace ukazuje průřez dvacátým stoletím prostřednictvím několika desítek archivních fotografií z okolí Slavonic, doplněných krátkými poetickými glosami autora. "Myšlenka na několik podobných textů k fotografiím se původně týkala města Telče. Po několika archivních peripetiích jsem však zůstal u dvacátého století městečka Slavonic a z původně regionálního pohledu se postupně stával čím dál více obecnější pohled na 20. století. A nejde v něm nakonec ani tak o konkrétní dějiny Slavonic. Na konkrétních osudech vystupuje dramatické století v obecných obrazech, tolik podobných mnoha místům našeho území. Jsme totiž možná až příliš zvyklí na dějiny plné státníků, generálů, bitev a mezinárodních smluv. Předchozí stránky jsou ovšem především dějinami lidí, do jejichž životů ony "velké dějiny" často nemilosrdně zasáhly, ale jindy šly jakoby stranou, aniž by proměnily jejich všední den…"


...toletí -- Obrazy dvacátého věku - Michal Stehlík ... Advokátní kancelář - 3advokati.cz - advokacie digitálního věku ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Století Obrazy dvacátého věku. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je d ... Falešný Zrzavý. Policie zatkla padělatele obrazů — ČT24 ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Po několika archivních peripetiích jsem však zůstal u dvacátého století městečka Slavonic a z původně regionálního pohledu se postupně stával čím dál více obecnější pohled na 20. století. A nejde v něm nakonec ani tak o konkrétní dějiny Slavonic. Na konkrétních osudech vystupuje dramatické století v obecných ... Umění...SOUVISEJÍCÍ KNIHY