Vše, co byste měli vědět o druhé světové válce

Vše, co byste měli vědět o druhé světové válce - Jesús Hernández | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jesús Hernández
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vše, co byste měli vědět o druhé světové válce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vše, co byste měli vědět o druhé světové válce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jesús Hernández. Číst Vše, co byste měli vědět o druhé světové válce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jesús Hernández podává podrobnou analýzu historických a sociálněpolitických dějů, které vyústily ve druhou světovou válku, a rovněž analyzuje její nejdůležitější události od úspěchu německé bleskové války proti Polsku až k rozhodující porážce, kterou nacistické armády utrpěly u Stalingradu. Představuje některé z protagonistů konfliktu, kteří se zapsali do historie: Rommela, Pattona, Montgomeryho a Jamamota, i jejich bitvy, jako např. u El Alameinu, u Kursku, v Ardenách, u Iwodžimy, na Okinawě a další. Kniha se také zabývá překotným rozvojem válčené techniky, k němuž za druhé světové války došlo a jehož výsledkem byly rychlé tanky, obratné stíhačky Spirtfire, všestranná vozidla Jeep, neocenitelný radar a samozřejmě také revoluční létající pumy. Každá kapitola nabízí přehled dějišť, krátké životopisy hlavních osob a seznam filmů, které mohou posloužit jako doplněk četby.


..., že má kniha „Vše, co byste měli vědět o druhé světové válce" pomůže uspokojit rostoucí pohledávku po informacích o druhé světové válce ... Druhá světová válka - Wikipedie ... . Zaměření knihy takto deklarované samotným autorem je tedy dáno a nikterak poté nemůže udivit ani autorův výběr pramenů. Vše, co byste měli vědět o druhé světové válce Jesús Hernández Nakladatel: Jota 2012 Vše, co byste měli vědět o druhé světové válce Autor: Hernández, Jesús Nakladatel: Jota EAN: 9788072179268 ISBN: 978-80-7217-926-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 472 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21 cm Rok vydání: 2011 Jesús Hernández: Vše, co byste měli vědět o II. světové válc Václav Žatečka 27. 2. 2012 14:51 Podivuhodné příběhy druhé světové války: Řada kuriozit z fronty i týlu 2010; Záhady a tajems ... Vše, co byste měli vědět o druhé světové válce - Jesús ... ... . světové válc Václav Žatečka 27. 2. 2012 14:51 Podivuhodné příběhy druhé světové války: Řada kuriozit z fronty i týlu 2010; Záhady a tajemství druhé svět...SOUVISEJÍCÍ KNIHY