Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti v roce 2019

Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti v roce 2019 - Petr Pelech, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Pelech,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti v roce 2019.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti v roce 2019 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Pelech,. Číst Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti v roce 2019 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace obsahuje podrobný výklad ustanovení zákona o daních z příjmů přímo či nepřímo se dotýkajících procesu výpočtu měsíčních daňových záloh a měsíčních bonusů na děti v roce 2019 při navýšení minimální mzdy. Stejně podrobně se věnuje dani srážené zvláštní sazbou daně i kombinaci záloh a srážkové daně u jednoho zaměstnance.Podrobněji ke změnám Již pro druhé zdaňovací období je vydán zcela nový tiskopis Prohlášení poplatníka k dani – vzor č. 26, publikace obsahuje příklady správného vyplnění těchto tiskopisů. Významné jsou iformulační změny v prohlášení poplatníka na rok 2018 a v žádosti o roční zúčtování za rok 2018, které navazují na řadu dílčích změn realizovaných již pro rok 2018 a umožňující komunikaci mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem v elektronické podobě tam, kde bude zajištěna jednoznačná identifikace odesilatele. Pro rok 2019 se mění okruh zaměstnanců, u kterých se příjem pro účely výpočtu daně zvyšuje o „tuzemské“ pojištění, které je povinen platit zaměstnavatel. Další podrobné výklady k problematice zdaňování příjmů Součástí knihy je také komentář k možnostem zaměstnavatelů přispívat zaměstnancům na soukromé životní pojištění i na doplňkové penzijní spoření a poskytovat další benefity. Upozorněno je i na upřesnění slevy u zaměstnanců platících za umístění vyživovaného dítěte ve školce nebo jiném předškolním zařízení. Publikace srozumitelně objasňuje proces zdanění končící odvodem správci daně a obsahuje i kapitolu věnovanou odpovědím na nejčastější dotazy čtenářů a účastníků odborných seminářů a dotýká se i vyplňování upravených tiskopisů. Příručka se také věnuje problematice budoucího ročního zúčtování daňových záloh v roce 2020 za rok 2019, a to podle znění zákona platného na počátku roku 2019, a rámcově i procesu vyúčtování a výkazů za rok 2019.


... mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti v roce 2020 Publikace obsahuje podrobný výklad ustanovení zákona o daních z příjmů přímo či nepřímo se dotýkajících procesu výpočtu měsíčních daňových záloh a měsíčních bonusů na děti v roce 2020 při navýšení minimální mzdy ... Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti ... ... . ZDANĚNÍ MEZD, PLATŮ A OSTATNÍCH PŘÍJMŮ ZE ZÁVISLÉ ČINNOSTI V ROCE 2019 27. aktualizované vydání (leden 2019) 1. aktualizace k 28. 5. 2019 INFORMACE K NOVELE ZÁKONA O DANÍCH Z PŘÍJMŮ (výňatek) 1. dubna 2019 Dnem 1. 4. 2019 nabývá účinnosti zákon č. 80/2019 Sb., kterým se mění některé zá- Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti v roce 2019 Pub ... Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti ... ... . aktualizované vydání (leden 2019) 1. aktualizace k 28. 5. 2019 INFORMACE K NOVELE ZÁKONA O DANÍCH Z PŘÍJMŮ (výňatek) 1. dubna 2019 Dnem 1. 4. 2019 nabývá účinnosti zákon č. 80/2019 Sb., kterým se mění některé zá- Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti v roce 2019 Publikace obsahuje podrobný výklad ustanovení zákona o daních z příjmů přímo či nepřímo se dotýkajících procesu výpočtu měsíčních daňových záloh a měsíčních b...SOUVISEJÍCÍ KNIHY