Cesty domů: Podle úspěšného seriálu televize Prima

Cesty domů: Podle úspěšného seriálu televize Prima - Miroslava Besserová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslava Besserová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesty domů: Podle úspěšného seriálu televize Prima.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesty domů: Podle úspěšného seriálu televize Prima ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslava Besserová. Číst Cesty domů: Podle úspěšného seriálu televize Prima Online je nyní tak snadné!

POPIS


Beletrizovaná podoba úspěšného seriálu Televize Prima. Sledujeme osudy rodin Bernátových a Kosíkových, které kdysi spojila velká tragédie a nevyřešená křivda. Špičkový kardiochirurg, docent Rudolf Bernát, vládne své rodině železnou rukou, ale poté, co se manželství jeho dcery Soni začne hroutit, problémy se vynoří i jinde. Lékařský klan Kosíkových se snaží prosadit se v místní nemocnici i navzdory primáři Bernátovi. Mezi mladšími i staršími členy obou klanů panují komplikované vztahy plné lásky i nenávisti.


...izovaná podoba úspěšného seriálu Televize Prima ... Cesty domů - Miroslava Besserová - Megaknihy.cz ... . Sledujeme osudy rodin Bernátových a Kosíkových, které kdysi spojila velká tragédie a nevyřešená křivda. Špičkový kardiochirurg, docent Rudolf Bernát, vládne své rodině železnou rukou, ale poté, co se manželství jeho dcery Soni začne hroutit, problémy se ... Nová moderní rodinná sága Televize PRIMA autorů Barbary Bulvové a Jana Coufala v režii Jiřího Adamce zavede diváky mezi dvě znepřátelené rodiny. Cesty domů vyprávějí silný emocionální pří ... Cesty domů od 279 Kč - Heureka.cz ... . Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt.… Cesty domů: Podle úspěšného seriálu televize Prima. Lidé v mé paměti. Cesty venkova | Krajina v širších souvislostech Cesty, krajiny, lidé . Útlá knížka Jana Čáky CESTY, KRAJINY, LIDÉ je knížkou vzpomínkovou a svým způsobem i bilanč...SOUVISEJÍCÍ KNIHY