Ostermanův víkend

Ostermanův víkend - Robert Ludlum | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Ludlum
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Ostermanův víkend.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ostermanův víkend ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Ludlum. Číst Ostermanův víkend Online je nyní tak snadné!

POPIS


Washington DC. V místnosti, kam mají přístup jen vyvolení, je John Tanner požádán, aby dal v sázku vlastní život – a také život své ženy a dětí. Nikdo mu však bohužel nevysvětlí, oč v této akci vlastně jde a jaká nese rizika. Vzápětí po schůzce odjíždí do poklidného městečka, kde se má sejít se skupinou přátel. Jsou to vesměs velmi milí lidé – až na to, že kdokoli z nich může být součástí ďábelské mezinárodní konspirace. Mašinérie se dala do pohybu. A pokud její strůjci uspějí, je ohrožena nejen existence Ameriky, ale také budoucnost celého svobodného světa.


...ův víkend mohl být samozřejmě ještě lepším filmem (můžeme si jen domyslet, jak by to vypadalo, kdyby režisér nebyl před sestříháním snímku vyhozen), i přesto se podle mého názoru jedná o zajímavý thriller, který by si zasloužil více pozornosti ... Ostermanův víkend - ČT2, sobota 25. máj | Telkáč.sk ... . Jako finální dílo velkého režiséra žádná ostuda. (12.9.2018) Obsah filmu Ostermanův víkend . Špionážní thriller Vražedný víkend (1983) je posledním filmem význačného amerického režiséra Sama Peckinpaha. Tvůrce v něm rozehrává složitou zápletku kolem dvojité hry agenta CIA Fassetta, jenž se naoko snaží rozvrátit nepřátelskou špionážní síť,ve skutečnosti však chce ... Ostermanův víkend. The Osterman Wee ... Ostermanův víkend (1983) - film - xFilms.cz ... . Tvůrce v něm rozehrává složitou zápletku kolem dvojité hry agenta CIA Fassetta, jenž se naoko snaží rozvrátit nepřátelskou špionážní síť,ve skutečnosti však chce ... Ostermanův víkend. The Osterman Wee...SOUVISEJÍCÍ KNIHY