Velká kniha kreslení: Praktický průvodce pro výtvarníky

Velká kniha kreslení: Praktický průvodce pro výtvarníky - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká kniha kreslení: Praktický průvodce pro výtvarníky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velká kniha kreslení: Praktický průvodce pro výtvarníky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Velká kniha kreslení: Praktický průvodce pro výtvarníky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha je určena všem těm, kteří se touží zdokonalit v kresbě a je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Najdete v ní jasně rozfázovaná a snadno pochopitelná cvičení s ukázkami. Od kresby jednoduchých objektu dojdete k zachycení všech podstatných prvků vašeho okolí, lidí a zvířat. Část knihy je navíc detailně zaměřena speciálně na kresbu lidského těla. Kromě trochy nezbytné teorie se naučíte skicování a zdokonalíte se v pozorování detailů, dozvíte se o vhodných kreslířských materiálech a technikách – zkrátka vše, co potřebujete vědět pro tvorbu originálního díla, ilustrací či kreslených vtipů. Kniha je doplněna velkým množstvím názorných ilustrací, které vás seznámí s tím, čemu se říká vizuálně přesvědčivá, přesná práce; díky tomu sami pochopíte, co potřebujete znát, abyste vdechli svým kresbám život. Je rozčleněna tak, abyste při výuce základů kresby postupovali systematicky, a přitom rozvíjeli svůj osobní kresebný styl. Pusťte se do toho! Vše, co potřebujete, je tužka a čistý papír. Odborného průvodce najdete na stránkách této knihy!


...niha kreslení Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025607282 ISBN: 978-80-256-0728-2 Originál: Complet Guide Drawing & Illustrations Překlad: Němejc, Tomáš Popis: 1× kniha, vázaná, 608 stran, česky Rozměry: 23,3 × 28,5 cm Rok vydání: 2012 (1 ... Velká kniha anatomie pro výtvarníky | Dumknihy.cz - knihy ... ... . vydání) Kniha: Velká kniha kreslení Podtitul: Praktický průvodce pro výtvarníky Tato kniha je určena všem těm, kteří se touží zdokonalit v kresbě a je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Tato kniha je určena všem těm, kteří se touží zdokonalit v kresbě a je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Najdete v ní jasně rozfázovaná a snadno pochopitelná cvičení s ukázkami. Velká kniha kreslení. Kdo napsal knihu Velká ... GRAY, Peter : Velká kniha kreslení ... . Tato kniha je určena všem těm, kteří se touží zdokonalit v kresbě a je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Najdete v ní jasně rozfázovaná a snadno pochopitelná cvičení s ukázkami. Velká kniha kreslení. Kdo napsal knihu Velká kniha kreslení? Autorem je Peter Gray. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - D...SOUVISEJÍCÍ KNIHY