Získejte rovnováhu těla, mysli, duše a ducha

Získejte rovnováhu těla, mysli, duše a ducha - Daniela Lojková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Daniela Lojková
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Získejte rovnováhu těla, mysli, duše a ducha.pdf


Chcete si knihu přečíst?Získejte rovnováhu těla, mysli, duše a ducha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Lojková. Číst Získejte rovnováhu těla, mysli, duše a ducha Online je nyní tak snadné!

POPIS


Žijte to, kým jste, v rovnováze těla, mysli, duše i ducha.Tato inspirující kniha vám jednoduše odpovídá na otázky, které si kladete ohledně každé z výše zmíněných složek. Autorčin originální a speciálně sestavený program Trénink těla, mysli, duše, ducha vás naučí, jak krok za krokem pečovat o svou psychiku a harmonicky prožívat svůj život jako jedinečnou "cestu". Autorka je aktivní propagátorkou zdravého životního stylu a na základě svých neocenitelných zkušeností a odborných znalostí nejen v oboru wellness připravila unikátní text, jehož cílem je zklidnit mysl, zpevnit, omladit a ozdravit tělo, aby se duše radovala, duch volně proudil a vy jste žili s lehkostí, radostně a spokojeně.


...ude trestně stíháno. Bc. Daniela Lojková získejte rovnováhu těla, mysli, duše a ducha Vydala Grada Publishing, a ... Získejte rovnováhu těla, mysli, duše a ducha | | Palmknihy ... ... .s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 www.grada.cz jako svou 4650. publikaci Recenze MUDr. Získejte rovnováhu těla, mysli, duše a ducha Žijte to, kým jste, v rovnováze těla, mysli, duše i ducha.Tato inspirující kniha vám jednoduše odpovídá na otázky, které si kladete ohledně každé z výše... Autor: Lojková Daniela Formát: PDF. Manipulační poplatek: 50 Kč. ANOTACE. Pro pochopení obsahu knihy ZÍSKEJTE ... Úklid s Danielou - Vaše literatura ... ... Autor: Lojková Daniela Formát: PDF. Manipulační poplatek: 50 Kč. ANOTACE. Pro pochopení obsahu knihy ZÍSKEJTE ROVNOVÁHU TĚLA, MYSLI, DUŠE A DUCHA a aplikování uvedeného programu do života jsou základní znalosti o lidském těle podmínkou. Proto Daniela Lojková vypracovala třetí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY