Malá úsporná kuchařka: Zlatá kniha pro menší domácnosti

Malá úsporná kuchařka: Zlatá kniha pro menší domácnosti - Anuše Kejřová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Anuše Kejřová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Malá úsporná kuchařka: Zlatá kniha pro menší domácnosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malá úsporná kuchařka: Zlatá kniha pro menší domácnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anuše Kejřová. Číst Malá úsporná kuchařka: Zlatá kniha pro menší domácnosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po úspěšném vydání Zlaté úsporné kuchařky s rozpočty, která počítala s vařením pro 6 až 8 osob, připravila Anuše Kejřová další kuchařskou knihu, tentokrát pro méně početné rodiny. Některé recepty upravila pro 4 osoby, přidala recepty nové a opět vše doplnila mnohými užitečnými radami, takže každá úprava jídla je popsána tak, že i hospodyňka vaření neznalá může ihned s úspěchem vařit a jistě se jí každé jídlo podaří.


...sporná kuchařka Anuše Kejřová. Zlatá kniha pro menší domácnosti ... Gurmánka » Noblesní recepty z prvorepublikové kuchyně od ... ... . Po úspěšném vydání Zlaté úsporné kuchařky s rozpočty, která počítala s vařením pro 6 až 8 osob, připravila Anuše Kejřová další kuchařskou knihu, tentokrát pro méně početné rodiny. Některé recepty upravila pro 4 osoby, přidala ... Po úspěšném vydání Zlaté úsporné kuchařky s rozpočty, která počítala s vařením pro 6 až 8 osob, připravila Anuše Kejřová další kuchařskou knihu, tentokrát pro méně početné rodiny. Všechny informace o produktu Kniha Malá úsporná kuchařka. Zlatá ... Zlatá kniha malé domácnosti « Třetí věk - stránky pro ... ... . Všechny informace o produktu Kniha Malá úsporná kuchařka. Zlatá kniha pro menší domácnosti - Anuše Kejřová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Malá úsporná kuchařka. Zlatá kniha pro m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY