O modlitbě: S mnichy z hory Athos

O modlitbě: S mnichy z hory Athos - Alain Durel | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Alain Durel
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O modlitbě: S mnichy z hory Athos.pdf


Chcete si knihu přečíst?O modlitbě: S mnichy z hory Athos ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alain Durel. Číst O modlitbě: S mnichy z hory Athos Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hora Athos je přes tisíc let centrem mnišského života a duchovními plícemi řeckého, ruského, balkánského i arabského pravoslavného křesťanství. Je to místo, kde se po staletí pěstuje modlitba srdce, kterou proslavila především Upřímná vyprávění poutníka svému duchovnímu otci a Filokalie. V této drobné knížce dostává slovo osm duchovních mistrů 20. a 21. století z Řecka, Rumunska a Libanonu: Josef Hesychasta, Efrém Katunakijsky, Paisij z hory Athos, Porfyr, Izák Libanonsky, Petroniu Rumunsky, Basil a Tichon ze Stavronikity. Jejich výroky o modlitbě a duchovním životě oslovují dnešní čtenáře přímostí, překvapivou úsečností a praktickou moudrostí.


...tbě(Durel Alain) - Hora Athos je přes tisíc let centrem mnišského života a duchovními plícemi řeckého, ruského, balkánského i arabského pravoslavného křesťanství ... Athos d o o | Sleviste.cz ... . Je to místo, kde se po staletí pěstuje modlitba srdce, kterou proslavila především Upřímná vyprávění poutníka svému duchovnímu otci a Filokalie. V této drobné knížce dostává slovo osm duchovních mistrů 20. a 21. století z Řecka, Rumunska a Libanonu: Josef Hesychasta, Efrém Katunakijsky, Paisij z hory Athos, Porfyr, Izák Libanonsky, Petroniu Rumunsky, Basil a Tichon ze Stavroni ... O modlitbě (Alain Durel) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . a 21. století z Řecka, Rumunska a Libanonu: Josef Hesychasta, Efrém Katunakijsky, Paisij z hory Athos, Porfyr, Izák Libanonsky, Petroniu Rumunsky, Basil a Tichon ze Stavronikity. Hora Athos je přes tisíc let centrem mnišského života a duchovními plícemi řeckého, ruského, balkánského i arabského pravoslavného křesťanství. Vážení čtenáři, při objednávce nad 599,- od nás mát...SOUVISEJÍCÍ KNIHY