Moje první slova

Moje první slova - Melanie Hibbert | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Melanie Hibbert
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje první slova.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moje první slova ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Melanie Hibbert. Číst Moje první slova Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když malé děti poznávají svět, učí se zároveň pojmenovávat věci kolem sebe. Knížka Moje první slova plná barevných fotografií děti naučí, jak se říká věcem, které znají z domova, ze školky nebo z přírody. Prozradí jim, jak pojmenovat zvířata a jejich mláďata, části těla, základní tvary, věci každodenní potřeby či sportovní vybavení, ale nejen to. Ať už se děti snaží sdělit svoje pocity, pojmenovat barvy či protiklady, nebo třeba říct, co právě dělají, tato knížka jim určitě pomůže najít ta správná slova.


...jte z novinek a bestsellerů kategorie Edice "Moje první slova" - knihy pro nejmenší ... Moje první slova - Hibbert, Melanie - Megaknihy.cz ... . Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. Prohlédněte si aktuální nabídku Online kurz Moje první slova je zaměřen nejen na dítě, ale i na rodiče. Jsme přesvědčené, že dlouhodobě prožívané nepříjemné emoce a neschopnost se domluvit, vytváří další bloky v komunikaci jako takové, a proto je pozornost v kurzu zaměřena jak na dítě, tak na maminku. Výuková aplikace pro nejmenší obsahuje více než 500 základních slov, které r ... První slova - kdy? - Diskuze - eMimino.cz ... . Výuková aplikace pro nejmenší obsahuje více než 500 základních slov, které rozšíří slovní zásobu Vašeho dítěte. Po spuštění si zvolíte postavičku chlapce nebo dívky, která se zobrazí v deseti různých lokacích (kuchyně, koupelna, předsíň, půda, město, obchod, hřiště, farma, dětský po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY