Ztracené letopisy

Ztracené letopisy - Argonantus | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Argonantus
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Ztracené letopisy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ztracené letopisy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Argonantus. Číst Ztracené letopisy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Napínavé fantastické příběhy zasazené do českého středověku jsou vynikajícím čtením na pomezí fantasy a historického thrilleru. Skvělé nápady, krásný jazyk, bohatý děj a plasticky popsané charaktery hrdinů, potýkajících se s nebezpečenstvími středověkého světa, to vše spojené s neobyčejným vhledem do reálií české historie, jsou zárukou nevšedního čtenářského zážitku. Vyprávění kronikáře Argonanta, hledače tajného Umění a poutníka románskou Evropou na přelomu 11. a 12. století, nás seznamují s mystikou dávných časů i magickými a hrozivými bytostmi… Nezničitelná spektra, vraždící nevinné křesťany v okolí Svatého Jana Na Prádle, brutální temný rytíř, kráčející za svou pomstou nočními ulicemi vznikající staré Prahy, či drak Nigreon, střežící podmínky smlouvy, kterou kdysi uzavřel se svatým Václavem… Při záchraně jednoho z tajemství Svaté země po pádu křesťanského Jeruzaléma se dostáváme i do středověké Itálie, spolu s Argonantem prožijeme přechod přes divoké a kruté zimní Alpy a příběhy vrcholí popisem bitvy o český trůn mezi vojsky knížat Bedřicha a Soběslava na Bojišti, jejímž ne zcela dobrovolným účastníkem se stává i hlavní hrdina. Kniha nepostrádá jemný humor a nadsázku a kromě napínavého děje obsahuje i hlubokou lidskou touhu po skutečném naplnění smyslu našich krátkých životů, ať už je žijeme v jakémkoliv věku.


...nihu Ztracené letopisy (Argonantus) s 22 % slevou za 191 Kč v ověřeném obchodě ... Tacitus: LETOPISY | Pod Vŕškom - kníhkupectvo, antikvariát ... ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Oficiální videoklip k písničce Piskáče. Our new desktop experience was built to be your music destination. Listen to official albums & more. Dílo Knihy. Ztracené letopisy, Beletris (2011), povídková sbírka obsahující povídky Ochránce cesty, Opravdu někdo, Souboj, Cesta zpátky, Moc, Temný rytíř a Zavřené dveře.Předmluva této historické fikce propojuje povídky s historickými reáliemi. Kn ... Ztracené letopisy ( Argonantus) | Detail knihy | ČBDB.cz ... .Předmluva této historické fikce propojuje povídky s historickými reáliemi. Kniha získala pozitivní recenze mezi fanoušky fantasy. Ztracené letopisy. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliograf...SOUVISEJÍCÍ KNIHY