Pekelná třída řádí

Pekelná třída řádí - Vojtěch Steklač | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Vojtěch Steklač
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pekelná třída řádí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pekelná třída řádí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vojtěch Steklač. Číst Pekelná třída řádí Online je nyní tak snadné!





POPIS


Další díl vyprávění plného legrace navazuje na předchozí dobrodružství Boříkovy party z Holešovic Pekelná třída. V dvaadvaceti příbězích klulci svádějí boje s novým třídním Hamáčkem. Ačkoli učitelský zelenáč dělá vše pro to, aby ho brali jako kruťasa, stane se se z něj pro kluky neškodný Hamajda. A když o prázdninách navíc Hamajda uspořádá pro své pekelníky středověký tábor a všichni si si vyzkoušejí rytířské klání a básnění, získá si je na svou stranu.


...-jazyk.cz - ČTENÁŘSKÝ DENÍK » rozbor díla: Pekelná třída (Vojtěch Steklač) - Ilustrace: Adolf Born Vydalo: Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze roku 1988 ... Bořík: Pekelná třída řádí - Vojtěch Steklač | Databáze knih ... . ÚVOD: Tato kniha pojednává o dobrodružstvích přátel Mirka, Aleše, Čendy a Boříka, což... Pekelná třída řádí book. Read reviews from world's largest community for readers. Další díl vyprávění plného legrace navazuje na předchozí dobrodružství ... Pekelná třída je kniha pro děti od Vojtěcha Steklače.Je jednou ze série knih, které vyprávějí o partě kluků z pražských Holešovic, volně navazující na knihu Boř ... Pekelná třída řádí - Vojtěch Steklač | Elektronická kniha ... ... ... Pekelná třída je kniha pro děti od Vojtěcha Steklače.Je jednou ze série knih, které vyprávějí o partě kluků z pražských Holešovic, volně navazující na knihu Boříkovy lapálie II.Poprvé vyšla v r. 1978, další vydání 1988, 2003, 2009).Všechna vyd...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY