Západní Afrika aneb šepot kriminálu

Západní Afrika aneb šepot kriminálu - Šimon Heller | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Šimon Heller
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Západní Afrika aneb šepot kriminálu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Západní Afrika aneb šepot kriminálu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Šimon Heller. Číst Západní Afrika aneb šepot kriminálu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cestopis je sbírkou postřehů z měsíční expedice dvou cestovatelů (Šimona Hellera a Vojtěcha Jarolíma) napříč Saharou. V knize jsou kromě obecných informací o západní Africe vykresleny jak zážitky z cest, tak zkušenosti z nepříjemného zakončení celé expedice v gambijském kriminále.Součástí knihy jsou i zápisy z deníku, který si Šimon Heller psal a fotografie z končin, kde čas má jinou hodnotu než u nás.


...ní Afrika aneb šepot kriminálu. 73 likes ... Západní Sahara aneb šepot kriminálu | InBudějovice ... ... . Kniha Šimona Hellera popisuje expedici západním pobřežím Afriky včetně uvěznění autora v Gambii. Západní Afrika aneb šepot kriminálu. 73 likes. Kniha Šimona Hellera popisuje expedici západním pobřežím Afriky včetně uvěznění autora v Gambii. Západní Afrika aneb šepot kriminálu kniha od autora Šimon Heller. Cestopis je sbírkou postřehů z měsíční expedice dvou cestovatelů (Šimona Hellera a Vojtěcha Jarolíma) napříč Saharou. V knize jsou kromě obecných informací ... Západní Afrika aneb šepot kriminálu - Šimon Heller — Kniha.cz ... . V knize jsou kromě obecných informací o západní Africe vykresleny jak zážitky z cest, tak zkušenosti z nepříjemného zakončení ... Kn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY