Co byste meli vedět o rakovině prsu: 2., aktualizované a doplněné vydání

Co byste meli vedět o rakovině prsu: 2., aktualizované a doplněné vydání - Jitka Abrahámová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jitka Abrahámová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co byste meli vedět o rakovině prsu: 2., aktualizované a doplněné vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co byste meli vedět o rakovině prsu: 2., aktualizované a doplněné vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Abrahámová,. Číst Co byste meli vedět o rakovině prsu: 2., aktualizované a doplněné vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha přístupnou formou informuje veřejnost (zdravé i nemocné) o nejrůznějších aspektech vzniku rakoviny prsu, o nejnovějších trendech v diagnostice i léčbě této choroby. V textu jsou vysvětleny případné časné a pozdní vedlejší účinky léčby a možnosti jejich předcházení či mírnění. Uváděny jsou i léčebné výsledky a důvody dlouhodobého, prakticky doživotního sledování.Hlavní autorka i spoluautoři jsou zkušení onkologové a radioterapeuti z různých pracovišť ČR. První vydání knihy bylo velmi úspěšné, ale vyšlo již před téměř 10 lety. Proto se autorský kolektiv rozhodl jej aktualizovat a doplnit.Celobarevná publikace je doplněna 86 obrázky a fotografiemi a 5 tabulkami.


...e měli vědět o rakovině prsu Již druhé vydání úspěšné knihy naší přední onkoložky prof ... Co byste měli vědět o rakovině prsu - Abrahámová Jitka a ... ... . Jitky Abrahámové je určeno kpoučení široké veřejnosti. Vysvětluje rizikové faktory vzniku, možnosti... Co byste meli vedět o rakovině prsu Autor: Abrahámová, Jitka a kolektiv Nakladatel: Grada EAN: 9788027120550 ISBN: 978-80-271-2055- Popis: 1× kniha, brožovaná, 176 stran, česky Rozměry: 13,8 × 20,8 cm Rok vydání: 2019 (2. doplněné vydání) Co byste meli vedět o rakovině prsu: 2., aktualizované a doplněné vydání ... Co byste měli vědět o rakovině prsu: 2., aktualizované a ... ... . doplněné vydání) Co byste meli vedět o rakovině prsu: 2., aktualizované a doplněné vydání Jitka Abrahámová, kolektiv Nakladatel: Grada 2019 Letos v červnu vyšlo v nakladatelství Grada druhé, aktualizované a doplněné vydání knihy „Co byste měli vědět o rakovině prsu" [1], která přístupnou formou informuje veřejnost (zdravé i nemocné) o nejrůznějších aspektech vzniku rakoviny prsu, o ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY