První planeta smrti

První planeta smrti - Harry Harrison | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Harry Harrison
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
První planeta smrti.pdf


Chcete si knihu přečíst?První planeta smrti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Harry Harrison. Číst První planeta smrti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Planeta Pyrrus je živoucím peklem smrtící flóry a fauny, divoké tektonické činnosti a zničující gravitace a rovněž jedním z nejméně pohostinných míst v lidmi kolonizovaném vesmíru. A přesto se na ní usídlila lidská kolonie přežívající v relativním bezpečí za ochranným valem... A právě na Pyrrus dorazí Jason dinAlt, odvážný dobrodruh a hazardní hráč využívající ve hře svých nevyzpytatelných paranormálních schopností, aby se zde postavil nejem místním osadníkům, ale i planetě samotné... Román První planeta smrti je dnes už klasickou akční science fiction, která po celá desetiletí od svého vzniku sloužila jako inspirace nespočtu dalších knih včetně dvou vlastních pokračování. Po celém světě se prodaly milióny výtisků této dodnes čtivé knihy, jež k vám přichází ve svém třetím českém vydání.


...rvní planeta smrti je dnes už klasickou akční science fiction, která po celá desetiletí od svého vzniku sloužila jako inspirace nespočtu dalších knih včetně dvou vlastních pokračování ... E-kniha: První planeta smrti - Harry Harrison | Knihy.ABZ.cz ... . Po celém světě se prodaly milióny výtisků této... První planeta smrti 1. v sérii, H. Harrison, 2012 Koupit Koupit eknihu. Druhá planeta smrti 2. v sérii, H. Harrison, 1991 Koupit Koupit eknihu. Třetí planeta smrti 3. v sérii, H. Harrison, 1992 Koupit Koupit eknihu. Čtvrtá planeta smrti 1: Návrat na Planetu smrti 4. v sérii, H. Harrison, 2003 Kniha První planeta smrti Přidat koment ... První planeta smrti (Deathworld 1) ... . Třetí planeta smrti 3. v sérii, H. Harrison, 1992 Koupit Koupit eknihu. Čtvrtá planeta smrti 1: Návrat na Planetu smrti 4. v sérii, H. Harrison, 2003 Kniha První planeta smrti Přidat komentář. n.ezn.amy. 3 06. dubna. starší sci-fi knihy mám moc rád. ... Román První planeta smrti je dnes už klasickou akční science fiction, která po celá desetiletí od svého vzniku sloužila jako inspirace nespočtu dalších knih včetně dvou vlastních pokračo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY