Řez do živého

Řez do živého - Abraham Verghese | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Abraham Verghese
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Řez do živého.pdf


Chcete si knihu přečíst?Řez do živého ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Abraham Verghese. Číst Řez do živého Online je nyní tak snadné!

POPIS


Strhující sága vzdává hold náročné práci chirurgů a umožňuje zblízka nahlédnout do života lidí, kteří své úsilí zasvětili poslání lékaře. Marion a Shiva Stoneovi jsou dvojčata narozená z tajného vztahu krásné indické jeptišky a britského lékaře v etiopské misijní nemocnici. Mezi chlapci vládne výjimečná duševní spřízněnost a spojuje je i zájem o medicínu, i když u každého se projevuje jinak. Bolestněji než skalpel je však rozdělí láska k ženě.


...ez do živého Přidat komentář. Doubravka1975 ... Řez do živého - Verghese Abraham - SEVT.cz ... . 5 24.08.2019. Knihu jsem četla na doporučení a i když jsem se ze začátku nemohla začíst, tak moc pěkný, silný příběh z lékařského prostředí v Etiopii a pak v USA. ... Rostliny, které se dávají do živého plotu, dobře snáší řez. To je ta nejpodstatnější informace. Snáší ho stejně dobře v dubnu, v červnu i v listopadu. Jestli tedy máte právě teď chuť ostříha ... Řez do živého - Abraham Verghese | Databáze knih ... . Jestli tedy máte právě teď chuť ostříhat plot, směle do toho. Rostlině to neublíží. Některá období jsou ale ke střihu obzvláště vhodná a já vám řeknu proč. Řez živého plotu. Prvním rokem po vysazení si rostlina vytváří hlavně kořenový systém a celkem malý přírůstek, a proto se omezíme jen na zakrácení nejbujnějšich terminálních výhonů. K tomu můžeme použít dvousečných zahradnických nůžek. Jakmile se dostanou keře do normálního růstu, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY