Zlato bohů: Mise: Přežít 1.

Zlato bohů: Mise: Přežít 1. - Bear Grylls | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Bear Grylls
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlato bohů: Mise: Přežít 1..pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlato bohů: Mise: Přežít 1. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bear Grylls. Číst Zlato bohů: Mise: Přežít 1. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Beck Granger odjíždí na prázdninový výlet do Kolumbie. Jeho strýc, povoláním antropolog, ho vzal na návštěvu dona Rafaela de Castilla, potomka věhlasného cestovatele, který tvrdil, že objevil dávno ztracené zlaté město. Bohužel si své tajemství vzal s sebou do hrobu, kde spočívalo až donedávna...Beckův strýc a don Rafael vědí, kde město hledat, ale než ho stačí najít, oba jsou uneseni. Beck společně s donovými dětmi Markem a Christinou vyráží na nebezpečnou výpravu do kolumbijské divočiny, aby město našel a zachránil svého strýce. Po cestě musí stavět vory, bojovat s dravými peřejemi, tábořit pod širým nebem a bránit své přátele před divokými zvířaty a dalšími nástrahami džungle. Rychlý sled vzrušujících dobrodružství obsahuje také spoustu použitelných praktických tipů a rad, jak přežít nejen v divočině.Mise PŘEŽÍT je jedinečná knižní řada pro děti od desíti let. Zahrnuje čtyři napínavé a poučné příběhy Zlato bohů, Cesta vlka, Poušť škorpionů a Stopy tygra, které vydá Nakladatelství JOTA.


...řežít je jedinečná knižní řada pro děti od 10 let ... Na ostrově s Bearem Gryllsem - Nakladatelství JOTA ... . Zahrnuje čtyři napínavé a poučné příběhy: Zlato bohů, Cesta vlka, Poušť škorpionů a Stopy tygra. Rychlý sled vzrušujících dobrodružství nabízí také spoustu použitelných praktických tipů a rad, jak přežít nejen v divočině. Zlato bohů Autor: Grylls, Bear Nakladatel: Jota EAN: 9788074620812 ISBN: 978-80-7462-081-2 Originál: Mission Survival Překlad: Kozák, Jan Popis: 1× kniha, vázaná, 190 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2012 (1. vydání) Mise PŘEŽÍT: Zlato bohů. 1 1 1 1 1 (1 hlas ... Mise přežít: Zlato bohů - Bear Grylls | Databáze knih ... . vydání) Mise PŘEŽÍT: Zlato bohů. 1 1 1 1 1 (1 hlas) Knižní novinky Vytvořeno 16. 4. 2012 2:00 Autor: Redakce Tweet. Vydejte se s Beckem Grangerem do nejrůznějších koutů světa a naučte se přežít v nebezpečných podmínkách. Beck Granger odjíždí na prázdninov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY