Jak sebejistě mluvit s kýmkoli v každé situaci

Jak sebejistě mluvit s kýmkoli v každé situaci - Emma Sargent, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Emma Sargent,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak sebejistě mluvit s kýmkoli v každé situaci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak sebejistě mluvit s kýmkoli v každé situaci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emma Sargent,. Číst Jak sebejistě mluvit s kýmkoli v každé situaci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Většina z nás se v některých situacích cítí trochu nejistě — ať už jde o to vejít do místnosti plné cizích lidí, jít na večírek, mluvit před publikem, zúčastnit se nějaké společenské akce nebo prostě jen mluvit s někým mezi čtyřma očima. Tato kniha je určena každému, kdo by rád zjistil, jak může vstoupit do určité situace, s jakýmkoli množstvím či typem lidí, a cítit se v ní sebejistě. Na těchto stránkách objevíte: strategie jak přistupovat k různým situacím tak, abyste se vždy cítili klidní a měli nad vším kontrolu; nápady jak začínat rozhovory a rady jak udržet plynulost konverzace; jak rychle a snadno vybudovat vztah s kýmkoli, koho potkáte; pomoc v poznávání překážek na cestě k sebedůvěře — a techniky pro jejich překonání. Naučíte se s klidem překonat rozpačitost, zkrotit nervy a zvládnout obávané trapné chvíle.


...jistě . mluvit s kýmkoli . v každé situaci ... Kniha Jak sebejistě mluvit s kýmkoli v každé situaci ... ... . EMMA SARGENTOVÁ, TIM FEARON. Jak sebejistě . mluvit s kýmkoli . v každé situaci. EMMA SARGENTOVÁ, TIM FEARON. 5. Obsah. O autorech 7. Úvod 9. 1 Tajemství toho, jak s kýmkoli mluvit sebevědomě 13. 2 Celé je to o vás 29. 3 Základy konverzace 45. 4 Jak s kýmkoli navázat ... Všechny informace o produktu E-book elektronická kniha Jak sebejistě mluvit s kýmkoli v každé situaci, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak sebejistě mluvit s kýmkoli v každé situaci. EKONOMIKA A PODNIKOVÝ MANAŽMENT Manažérs ... Kniha "Jak sebejistě mluvit s kýmkoli v každé situaci" ... . EKONOMIKA A PODNIKOVÝ MANAŽMENT Manažérska pedagogika a psychológia Jak sebejistě mluvit s kýmkoli v každé situaci. Jak sebejistě mluvit s kýmkoli v každé situaci. Fearon Tim Sargent Emma. Grada , 2012 . Bežná cena: 11,21 € Naša cena: ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY