Modlitby klína

Modlitby klína - Charlotte Rocheová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Charlotte Rocheová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Modlitby klína.pdf


Chcete si knihu přečíst?Modlitby klína ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Charlotte Rocheová. Číst Modlitby klína Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román vypráví příběh tří úplně obyčejných dnů v životě Alžběty Kiehlové – výchova dětí, biopotraviny a terapie patří k jejímu životu stejně jako společné návštěvy bordelu s manželem. Alžběta, žena krátce po třicítce, je neurotická, rezervovaná a také vždy připravená na nejhorší. Bojí se téměř všeho – s výjimkou sexu. Jen při milování se dokáže uvolnit a nestydí se za nic. To zapomíná na všechny povinnosti a problémy. A myslí jen na jedno – zůstat napořád se svou životní láskou, protože nechce být pouze dokonalou matkou, ale také dokonalou manželkou a milenkou.Již ve svém debutovém románu Vlhká místa prokázala Charlotte Rocheová kromě drastické otevřenosti i smysl pro neotřelý a nespoutaný humor. Stejně svěží literární postupy použila i v Modlitbách klína, které odvážně i se sžíravým sarkasmem zkoumají život jedné, na první pohled nijak výjimečné mladé ženy a vykreslují instituci manželství a rodiny jako doposud žádný jiný román.„V žádném případě nechci patřit k lidem, kteří nic neudělají jenom proto, že jiní to taky nedělají.


...dlitby klína Přidat komentář. Corso. 1 25 ... Knihy ke stazeni zdarma, najdete oblibenou knihu ... .10.2019. Rozcital som ako cmajznuty ebook z netu. ... Modlitby klína Autor: Rocheová, Charlotte Nakladatel: Jota EAN: 9788074620867 ISBN: 978-80-7462-086-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2012 ... Román Modlitby klína vypráví příběh tří úplně obyčejných dnů v životě Alžběty Kiehlové - výchova dětí, biopotraviny a terapie patří k jejímu životu stejně jako společné návštěvy bordelu s manželem. Alžběta, žena krátce po třicítce, je ... Modlitby klína (Charlotte Roche) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Alžběta, žena krátce po třicítce, je neurotická, rezervovaná a také vždy připravená na nejhorší. Modlitby klína Román Modlitby klína vypráví příběh tří úplně obyčejných dnů v životě Alžběty Kiehlové výchova dětí, biopotraviny a terapie patří k j...SOUVISEJÍCÍ KNIHY