Feng šuej podle našich předků: Cestami k domovu

Feng šuej podle našich předků: Cestami k domovu - Stanislav Kovář | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Kovář
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Feng šuej podle našich předků: Cestami k domovu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Feng šuej podle našich předků: Cestami k domovu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Kovář. Číst Feng šuej podle našich předků: Cestami k domovu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha vás čtivým způsobem seznámí s odbornou problematikou tvorby architektury domova v inspiraci podle starobylého učení feng šuej. Autor, praktikující architekt, urbanista a geomant, zde shrnuje všechny zkušenosti, které během své třicetileté činnosti posbíral. Kniha je jakousi rukovětí pro čištění místa jako součásti našeho uzdravování, i návodem na to, jak přežít případné blížící se pohromy, přírodní i civilizační.


...uej podle našich předků Kniha vás čtivým způsobem seznámí s odbornou problematikou tvorby architektury domova v inspiraci podle starobylého učení feng šuej ... Knihy se štítkem feng-šuej | ČBDB.cz ... . Autor, praktikující... podle našich předků . Cestami k domovu. Feng šuej podle našich předků Cestami k domovu Ing. arch. Stanislav Kovář, CSc. Vydala Grada Publishing, a. s. U Průhonu 22, Praha 7 jako svou 4633. publikaci Odpovědná redaktorka Viktorie Lupačová Sazba Eva Grillová Návrh a grafická úprava obálky Michal Němec Počet stran 352 První ... Feng šuej podle našich předků: Cestami k domovu Stanislav Kovář Nakladatel: Grada 2012 Podtitul: Cestami k domovu Kniha vás čtivým způsobem seznámí s od ... Kniha: Feng šuej podle našich předků -- Cestami k domovu ... ... ... Feng šuej podle našich předků: Cestami k domovu Stanislav Kovář Nakladatel: Grada 2012 Podtitul: Cestami k domovu Kniha vás čtivým způsobem seznámí s odbornou problematikou tvorby architektury domova v inspiraci podle...SOUVISEJÍCÍ KNIHY