Jídlo jako životní styl II.

Jídlo jako životní styl II. - Petr Havlíček, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Havlíček,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jídlo jako životní styl II..pdf


Chcete si knihu přečíst?Jídlo jako životní styl II. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Havlíček,. Číst Jídlo jako životní styl II. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Každého, kdo se zajímá o zdravý životní styl, napadá mnoho otázek, na které někdy složitě hledá odpověď. Jak správně jíst při sportu? Jak správně hubnout po porodu? Co mám dělat, když má moje dítě nadváhu? Je správné hubnout s ním? Na tyto a na spoustu další otázek odpoví dvojice odborníků na hubnutí a stravování – Petra Lamschová, šéfredaktorka časopisu Dieta a výživový poradce Petr Havlíček, který naučil správně jíst už řadu českých čtenářů a čtenářek. Stejně jako v prvním díle bude i zde 100 otázek, 100 odpovědí a 100 receptů.


...jako životní styl II. - Petra Lamschová, Petr Havlíček - 21x21, Sleva 32% ... Jídlo jako životní styl II. (Petr Havlíček, Petra ... ... . 7 sekcí, 70 otázek a 70 receptů. Každého, kdo se zajímá o zdravý životní styl, napadá mnoho otázek, na které nemůže najít správnou odpověď. Pro tyto čtenáře je tu další úspěšní kniha z rukou odborníků... V knize Jídlo jako životní styl II. najdete podobně jako v I. díle odpovědi na některé vaše otázky a mnoho nových zajímavých receptů. Každého, kdo se zajímá o zdravý životní styl, napadá mnoho otázek, ... Jídlo jako životní styl - Petr Havlíček; Petra Lamschová ... ... . Každého, kdo se zajímá o zdravý životní styl, napadá mnoho otázek, na které někdy složitě hledá odpověď. Pokud vás napadá mnoho otázek, na které se někdy složitě hledá odpověď, je Jídlo jako životní styl II. ta pravá kniha pro vás.. Jak správně jíst při sportu? Jak správně ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY