S počítačem nejen k maturitě 2. díl

S počítačem nejen k maturitě 2. díl - Pavel Navrátil, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Navrátil,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
S počítačem nejen k maturitě 2. díl.pdf


Chcete si knihu přečíst?S počítačem nejen k maturitě 2. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Navrátil,. Číst S počítačem nejen k maturitě 2. díl Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha S počítačem nejen k maturitě, která vychází již v desátém, upraveném a aktualizovaném vydání, obsahuje nejnovější informace a poznatky z oblasti výpočetní techniky. Učebnice je dvojdílná. Druhý díl knihy volně navazuje na díl první. Nejprve vás obeznámí s prezentačním manažerem PowerPoint 2016. Dále se podrobněji věnuje problematice dalších služeb internetu, komunikaci, základům tvorby HTML stránek, grafice a multimédiím, bezpečnosti a ochraně počítače před viry a dalšími škodlivými kódy a moderním technologiím v oblasti IT. Závěr knihy je věnován údržbě počítače a operačního systému Windows a softwarovému právu.


...y informace o produktu S počítačem nejen k maturitě - 1 ... S počítačem nejen k maturitě - 2.díl - Pavel Navrátil od ... ... .díl, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze S počítačem nejen k maturitě - 1.díl. Kniha S počítačem nejen k maturitě, která vychází již v devátém, upraveném a aktualizovaném vydání, obsahuje nejnovější informace a poznatky z oblasti výpočetní techniky. Učebnice je dvojdílná.První díl knihy zahrnuje základy výpočetní techniky, hardware počítače, operační systémy obecně a podrobněji pak ... S počítačem nejen k maturitě, 1.díl Pavel Navráti ... Ekonomika nejen k maturite levně | Blesk zboží ... ... S počítačem nejen k maturitě, 1.díl Pavel Navrátil Kniha S počítačem nejen k maturitě, která vychází již v devátém, upraveném a aktualizovaném vydání, obsahuje nejnovější informace a poznatky z oblasti výpočetní techniky. Computer Media s.r.o. Ol...SOUVISEJÍCÍ KNIHY