Vatikán

Vatikán - Anja Grebe | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Anja Grebe
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vatikán.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vatikán ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anja Grebe. Číst Vatikán Online je nyní tak snadné!

POPIS


Luxusní publikace přináší ve 22 kapitolách, uspořádaných podle jednotlivých vatikánských muzeí, reprodukce všech maleb starých mistrů z vatikánských muzeí a navíc stovky dalších uměleckých pokladů z papežských sbírek. Vatikán patří k nejčastěji navštěvovaným místům na světě a je sídlem mnoha muzeí a galerií, které uchovávají jedny z nejvýznamnějších uměleckých sbírek v dějinách lidstva. Od Michelangelovy Piety a Sixtinské kaple přes Raffaelovy fresky až po zahradní architekturu a světově významné staré rukopisy. Každé z 976 uměleckých děl je doprovázeno stručnou faktografickou informací, ke 180 nejvýznamnějším se pak vztahují delší články od historičky umění Anji Grebe, zaměřené na osobu autora a jeho inspirace, dobově specifické rysy díla, jeho význam pro dějiny umění a na to, jak se na ně nejlépe dívat a čeho si všímat. Přiložený disk DVD-ROM obsahuje všechny obrazy z knihy a umožňuje čtenářům jejich zvětšení a prohlížení detailů i vyhledávání a třídění obrazů podle kategorie, autora, data vzniku nebo dle umístění ve vatikánských muzeích. DVD-ROM je funkční v prohlížečích Mozilla Firefox a Safari.


... City / ˈ v æ t ɪ k ən / (), officially Vatican City State (Italian: Stato della Città del Vaticano; Latin: Status Civitatis Vaticanae), is the Holy See's independent city-state enclaved within Rome, Italy ... RÁDIO VATIKÁN | Listen to Podcasts On Demand Free | TuneIn ... . Established with the Lateran Treaty (1929), it is a distinct territory under "full ownership, exclusive dominion, and sovereign authority and jurisdiction" of the Holy See ... VATIKÁN. 16/05/2020. Pred vstupom do bazilík budú pri väčších sláveniach aj termosnímače. 16/05/2020. Vatikánska komisia Covid-19 sa podelila s prvou reflexiou o dôsledkoch krízy. 15/05/2020. Predstavili Posolstvo ku ... VATIKÁN - YouTube ... . Pred vstupom do bazilík budú pri väčších sláveniach aj termosnímače. 16/05/2020. Vatikánska komisia Covid-19 sa podelila s prvou reflexiou o dôsledkoch krízy. 15/05/2020. Predstavili Posolstvo ku Dňu migrantov a utečencov: „Prinútení utiecť ako Ježiš Kristus" ... Visiting the official website of the Holy See one can browse: the Magisterium of the Supreme Pontiffs (from Pope Leo XIII to Pope Francis); the fundamental texts of Catholici...SOUVISEJÍCÍ KNIHY