Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba, 2. doplněné vydání

Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba, 2. doplněné vydání - Eva Rychlíková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Rychlíková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba, 2. doplněné vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba, 2. doplněné vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Rychlíková. Číst Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba, 2. doplněné vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po téměř 17 letech vychází doplněné vydání úspěšné publikace, věnující se častým potížím – bolestem kloubů způsobeným funkčními poruchami. Dochází k omezení vzájemné pohyblivosti kloubních plošek bez patomorfologických změn.Z knihy čtenář získá nejprve všeobecný přehled o vzniku funkčních poruch. Dále autorka popisuje správné klinické vyšetření kloubu, zásady funkčního vyšetření kloubu a specifika léčení obtíží. V dalších částech publikace je velmi podrobně popsáno vyšetřování kloubů horní a dolní končetiny a také léčebné zákroky. Čtenář zde najde i upozornění na nejčastější chyby jak při vyšetření, tak u jednotlivých léčebných postupů. V závěru je v klinické části uvedena klinická symptomatologie funkčních poruch, včetně jejich diagnostiky a léčení. Kniha je bohatě obrazově dokumentována – obsahuje na 220 fotografií, schémat a kreseb.


...unkční poruchy kloubů končetin -- diagnostika a léčba, 2 ... Funkční poruchy kloubů končetin | O2 Knihovna ... ., doplněné vydání - Eva Rychlíková Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba, 2. doplněné vydání Eva Rychlíková Nakladatel: Grada 2019 Funkční poruchy . kloubů končetin. 2., doplněné vydání. diagnostika a léčba. Grada Publishing. Eva Rychlíková. Funkční poruchy . kloubů končetin. 2., doplněné vydán ... Funkční poruchy kloubů končetin - Eva Rychlíková | KOSMAS ... ... . Funkční poruchy . kloubů končetin. 2., doplněné vydání. diagnostika a léčba. Upozornění pro čtenáře a uživatele této knihy. Všechna práva vyhrazena. Žádná část této tištěné či elektronické ... Funkční poruchy kloubů končetin Doplněné a aktualizované vydání úspěšné a žádané publikace zaměřené na bolesti kloubů způsobené funkčními poruchami. Knihu ocení zejména ortopedi, neuro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY