Ženy českých panovníků: Ve faktech, mýtech a otaznících

Ženy českých panovníků: Ve faktech, mýtech a otaznících - Vladimír Liška | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Liška
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ženy českých panovníků: Ve faktech, mýtech a otaznících.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ženy českých panovníků: Ve faktech, mýtech a otaznících ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Liška. Číst Ženy českých panovníků: Ve faktech, mýtech a otaznících Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ženy českých panovníků tvoří rozsáhlé téma, které dosud není historicky plně zhodnoceno. České kněžny a královny tak zůstávají stát ve stínu svých manželů a jen tu a tam se některé z nich vynořují z toku času jako výrazné osobnosti, jimž se skutečně dařilo významně ovlivňovat osudy Českého království. Tato kniha je pokusem nastavit manželkám českých panovníků jakési zrcadlo a poukázat i na určité rozdíly mezi tím, co se o nich odjakživa tradovalo, a historickou skutečností.


...eny českých panovníků tvoří rozsáhlé téma, které dosud není historicky plně zhodnoceno ... Kniha Ženy českých panovníků 2 - Vladimír Liška | Dobré ... ... . České kněžny a královny tak zůstávají stát ve stínu svých manželů a jen tu a tam se některé z nich vynořují z toku času jako výrazné osobnosti, jimž se skutečně dařilo významně ovlivňovat osudy Českého království. Osudy třinácti manželek českých králů navazují na první díl autorova souboru Ženy českých panovníků ve faktech, mýtech a otaznících. Také v následujících šesti stoletích ženy panovníků spoluurčovaly směr, jímž se budo ... Ženy českých panovníků ve faktech, mýtech a otaznících (3) ... . Také v následujících šesti stoletích ženy panovníků spoluurčovaly směr, jímž se budou ubírat dějiny naší země a někdy i Evropy, a zaslouží si pozornost. Osudy třinácti manželek českých králů navazují na první díl autorova souboru Ženy českých panovníků ve faktech, mýtech a otaznících. Také v následujících šesti stolet...SOUVISEJÍCÍ KNIHY