Jak přežít s hyperaktivitou a poruchami pozornosti: Rádce pro děti s ADHD a ADD

Jak přežít s hyperaktivitou a poruchami pozornosti: Rádce pro děti s ADHD a ADD - John F. Taylor | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
John F. Taylor
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak přežít s hyperaktivitou a poruchami pozornosti: Rádce pro děti s ADHD a ADD.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak přežít s hyperaktivitou a poruchami pozornosti: Rádce pro děti s ADHD a ADD ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John F. Taylor. Číst Jak přežít s hyperaktivitou a poruchami pozornosti: Rádce pro děti s ADHD a ADD Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dělá ti potíže, když se máš na něco soustředit? Napomínají tě ve škole za to, že vyrušuješ a vstáváš bez dovolení z lavice? Nejde ti učení? Neumíš usměrnit své chování? Možná máš ADD (poruchu pozornosti) nebo ADHD (poruchu pozornosti spojenou s hyperaktivitou). V této knize zjistíš, co to je ADD neboli porucha pozornosti a také co to je ADHD neboli porucha pozornosti spojená s hyperaktivitou. Naučíš se, jak udržet na uzdě své nálady a jak překonat pocity neúspěchu, smutku a strachu. Zjistíš, které jídlo ti může pomoci k lepšímu soustředění. Na konci každé kapitoly se můžeš otestovat, a tak zjistíš, jestli rozumíš všem otázkám spojeným s poruchou pozornosti a také hyperaktivitou. Kniha je určena dětem s ADHD a ADD, jejich rodičům, učitelům a vychovatelům. John F. Taylor, Ph.D., je psycholog a otec tří dětí s poruchou pozornosti. Založil společnost ADD Plus a vytvořil řadu materiálů pro děti a mladé lidi s ADHD a ADD.


...ežít s hyperaktivitou a poruchami pozornosti ... ADHD u 6letého chlapce - eMimino.cz - těhotenství, děti ... . Rádce pro děti s ADHD a ADD. Dělá ti potíže, když se máš na něco soustředit? Napomínají tě ve škole za to, že vyrušuješ a vstáváš bez dovolení z lavice? Nejde ti učení? Neumíš usměrnit své chování? Nakladatelstvím Portál, s. r. o. byla v těchto dnech vydána zajímavá kniha autora Johna F. Taylora Jak přežít s hyperaktivitou a poruchami pozornosti. Tento rádce pro děti s ADHD a ADD objasňuj ... Jak přežít s hyperaktivitou a poruchami pozornosti - John ... ... . Tento rádce pro děti s ADHD a ADD objasňuje oba pojmy a poskytuje jednuduché návody a rady pro děti s touto diagnózou. Doporučení z knihy mohou žáci využít k lepšímu zvládání ADHD a jejich rodičům, vychovatelům a ... Kniha: Jak přežít s hyperaktivitou a poruchami pozornosti -- Rádce pro děti s ADHD a ADD - John F. Taylor Fungujeme! Vážení zákazníci,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY