Drak v řetězech: Mo-šuej: Knihy kamene a vody 1.

Drak v řetězech: Mo-šuej: Knihy kamene a vody 1. - Daniel Fox | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Daniel Fox
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Drak v řetězech: Mo-šuej: Knihy kamene a vody 1..pdf


Chcete si knihu přečíst?Drak v řetězech: Mo-šuej: Knihy kamene a vody 1. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Fox. Číst Drak v řetězech: Mo-šuej: Knihy kamene a vody 1. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poutavý příběh revolty a lásky se odehrává v prostředí, jehož magie je ukryta v kameni a vodě. V kameni je to síla nefritu, která dodává člověku mimořádné schopnosti a odolnost, požít nefrit je však pouze výsadou Syna nebes a ostatní za to platí životem. Magie ukrytá ve vodě je drak spoutaný v symbolických řetězech, které vyrábí a udržuje tajemná komunita mnichů na ostrově Tchai-šu a které nosí na těle vyvolený člověk. Tím se shodou okolností stane malý chlapec Han. Potom, co jsou mniši vyvražděni piráty, dostává Han řetězy a s nimi nelidský úkol udržet draka pod hladinou, protože kdyby se zvedl a osvobodil, zničí lidstvo. Mladičký císař říše, Syn nebes, je vyhnán z Tajného města a utíká před povstalci, kteří jdou přes mrtvoly za svým cílem, zmocnit se trůnu, přes celou říši až na ostrov Tchai-šu. Cestou se císař setkává s rybářovou vnučkou Mej-feng, bere si ji s sebou za svou konkubínu, ale jejich vztah se postupně začíná měnit. Zasahuje do něj mnoho okolností: císařova matka, mladý Jü-šan, který se za císařem vydává s obrovským balvanem zázračného nefritu, pirát Li Tchun i generálové obou znepřátelených armád. Zatímco císař bojuje s povstaleckým vojskem o udržení trůnu, lékař Šuej a jeho neteř Tchien bojují o Hanovo zdraví, aby dokázal čelit tlaku, který na něj vyvíjí drak. Povstalci jsou tvrdě za vidinou nefritového trůnu a císařovy smrti a drak jde tvrdě za vidinou svobody a zničení lidstva.


...rytá ve vodě je drak spoutaný v symbolických řetězech, ... Prolog | „Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky ... ... ... Mo-šuej: Knihy kamene a vody 1. Žánr: ... Autor knihy. Daniel Fox britská, 1959. Kniha Drak v řetězech je v. Přečtených: 5x: Knihotéce: 5x: Chystám se číst: 4x: Nápověda - Podmínky užit ... První kniha fantasy trilogie Mo-šuej: Knihy kamene a vody. Poutavý příběh revolty a lásky se odehrává v prostředí, jehož magie je ukryta v kameni a vodě. Hledáte Drak v řetězech - Mo-šuej: Knihy kamene a vody ... Kniha Písně temných věků - Dobré knihy cz ... . Hledáte Drak v řetězech - Mo-šuej: Knihy kamene a vody 1 od Fox Daniel? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR První kniha trilogie Mo-šuej: Knihy kamene a vody. FOX Daniel. Info: Talpress, 2012 (1.) - brož. EAN: 9788071974482 ISBN: kniha ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY