Osudová třináctka: Státníci, diktátoři a zločinci, kteří formovali 20. století

Osudová třináctka: Státníci, diktátoři a zločinci, kteří formovali 20. století - Karel Pacner | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Pacner
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Osudová třináctka: Státníci, diktátoři a zločinci, kteří formovali 20. století.pdf


Chcete si knihu přečíst?Osudová třináctka: Státníci, diktátoři a zločinci, kteří formovali 20. století ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Pacner. Číst Osudová třináctka: Státníci, diktátoři a zločinci, kteří formovali 20. století Online je nyní tak snadné!

POPIS


Úspěšný a z televizní obrazovky známý autor četných publikací, v nichž se věnoval zejména vědeckotechnickému pokroku, kosmonautice a dalším oborům lidské činnosti, se ve své knize zabývá velmi zajímavou otázkou – jak prozíraví i méně prozíraví státníci, diktátoři a zločinci ovlivňují a vlastně vytvářejí dějiny. Do své knihy zařadil třináct osobností, které pozitivně i negativně formovaly šílené 20. století. Zblízka představuje Lenina, Stalina, Wilsona, Hitlera, Churchilla, Mao Ce-tunga, Chruščova, Gándhího, Kennedyho, Teng Siao-pinga, Jana Pavla II., Reagana a Gorbačova, popisuje jejich nejbližší spolupracovníky a také dobu, na kterou měli vliv a která zároveň ovlivnila i je.


...niha: Osudová třináctka Státníci, diktátoři a zločinci, kteří formovali 20 ... Nov strnka 2 - Úvod ... . století - Karel Pacner. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Osudová třináctka: Státníci, diktátoři a zločinci, kteří formovali 20. století Karel Pacner Nakladatel: Brána 2012 Hledáte Osudová třináctka - Státníci, diktátoři a zločinci, kteří formovali 20. století od Karel Pacner? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít ... Osudová třináctka: Státníci, diktátoři a zločinci, kteří ... ... . století od Karel Pacner? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Osudová třináctka - Státníci, diktátoři a zločinci, kteří formovali 20. století - Pacner K...SOUVISEJÍCÍ KNIHY