Svatý Augustin - Promluvy o modlitbě Páně

Svatý Augustin - Promluvy o modlitbě Páně - David Vopřada | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
David Vopřada
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Svatý Augustin - Promluvy o modlitbě Páně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Svatý Augustin - Promluvy o modlitbě Páně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Vopřada. Číst Svatý Augustin - Promluvy o modlitbě Páně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sedmý svazek edice Patristika obsahuje pět promluv svatého Augustina o modlitbě Otče náš. (Poslední promluva byla objevena teprve nedávno a ohledně Augustinova autorství panují jisté pochybnosti.) Jedná se o promluvy, které Augustin pronesl v rámci mystagogické katecheze určené kandidátům křtu, v nichž jim byla modlitba Páně, její smysl i důvod, proč se ji vůbec modlit, svěřena jako jeden z velkých pokladů církve. Augustin si modlitby Páně nesmírně cení jako „každodenní modlitby za naši spásu“. Chápe ji jako pravidlo, jak se má křesťan k Otci obracet, a dokonce vzor veškeré křesťanské modlitby, takže se křesťané nemají modlit nic jiného než to, co je v otčenáši obsaženo.


...ugustin - Promluvy o modlitbě Páně Autor: Vopřada, David Nakladatel: Krystal OP EAN: 9788075750518 ISBN: 978-80-7575-051-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 108 stran, česky Rozměry: 13 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... David Vopřada - Wikipedie ... . vydání) Svatý Augustin. Promluvy o modlitbě Páně. David Vopřada, brož., 108 str., rok vydání 2019 Sedmý svazek edice Patristika obsahuje pět promluv svatého Augustina o modlitbě Otče náš. (Poslední promluva byla objevena teprve nedávno a ohledně Augustinova autorství panují jisté pochybnosti.) Jedná se o promluvy, které… Svatý Augustin - Promluvy o modlitbě Páně. ... Jedná se o promluvy, k ... Svatý Augustin - Promluvy o modlitbě Páně ... . (Poslední promluva byla objevena teprve nedávno a ohledně Augustinova autorství panují jisté pochybnosti.) Jedná se o promluvy, které… Svatý Augustin - Promluvy o modlitbě Páně. ... Jedná se o promluvy, které Augustin pronesl v rámci mystagogické katecheze určené kandidátům křtu, v nichž jim byla modlitba Páně, její smysl i důvod, proč se ji vůbec modlit, svěřena jako jeden z velkých pokladů cí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY