Síla myšlenky III.: Nemoci z emocí

Síla myšlenky III.: Nemoci z emocí - Antonie Krzemieňová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Antonie Krzemieňová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Síla myšlenky III.: Nemoci z emocí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Síla myšlenky III.: Nemoci z emocí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Antonie Krzemieňová. Číst Síla myšlenky III.: Nemoci z emocí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po létech léčby byla autorka, Antonie Krzemieňová, postavena před rozhodnutí. Má být co dva roky na operačním sále a v mezidobí užívat prášky proti bolesti? Nebo existuje jiná možnost a lze se vyvarovat závislosti na lécích? První varianta pro ni tehdy nepřipadala v úvahu. A tak nezbylo, než hledat. Roky studia a poznávání přinesly své ovoce. Právě zkušenosti a znalosti získané na této cestě jsou obsahem třetího dílu cyklu Síla myšlenky s podtitulem Nemoci z emocí.


...šlenky III. Nemoci z emocí. Krzemieňová Antonie ... Síla myšlenky IV. : emocí k nemoci ... . Tištěná kniha. Brožovaná vazba. 249 K ... SM III - NEMOCI Z EMOCÍ Přečíst si i další knihy můžeš: Síla myšlenky IV. Síla myšlenky II. Síla myšlenky I. Tělo napoví I a II. Pohádkový tábor. O autorce Kousek jsme také namluvili: SM III - úryvek Úryvek z knihy tady taky máme a vám k dispozici jej dáme... Síla myšlenky III. Nemoci z emocí. Přidat recenzi Autoři; Kategor ... Kniha: Síla myšlenky III. -- Nemoci z emocí - Antonie ... ... . Nemoci z emocí. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... SM III - NEMOCI Z EMOCÍ Přečíst si i další knihy můžeš: S...SOUVISEJÍCÍ KNIHY