Ďáblova slza

Ďáblova slza - Jeffery Deaver | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jeffery Deaver
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Ďáblova slza.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ďáblova slza ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeffery Deaver. Číst Ďáblova slza Online je nyní tak snadné!

POPIS


V ulicích Washingtonu se pohybuje Hrobař, muž bez nervů a slitování. Muž zbavený osobnosti. Muž, jehož jedinou prioritou je zastřelit každé čtyři hodiny co nejvíce lidí, aby svému pánovi zajistil vyplacení obrovského výkupného. Starosta města se skutečně rozhodne výkupné zaplatit, ale Hrobařův pán a strůjce celého zločinu bohužel umírá pod koly nákladního automobilu. Peníze si nemá kdo vyzvednout a Hrobař slepě vraždí dál. FBI se obrací na vynikajícího písmoznalce Kincaida, který má analyzovat jediný střípek důkazu: ručně psanou žádost o výkupné z pera tragicky zesnulého organizátora zločinu. Kincaid dělá, co může, ale čas běží neúprosně rychle a navíc se zdá, že pachatel byl geniálnější, než si kdokoliv dokázal představit.


... předlohu neznám. Bohužel. Takže jsem na tento snímek pohlížel nezatížen subjektivními představami na základě knihy ... Kniha Ďáblova slza - 2. vydání - Jeffery Deaver ... ... . Z tohoto pohledu na mě Ďáblova slza působí jako standardní televizní krimi film s happy endem. Je to taková šedá myška průměru, která nenaštve ani nenadchne. Typická jednorázovka. Ďáblova slza je ocásek tečky nad písmeny, který směřuje přímo nahoru, takže tečka připomíná padající kapku. Pro písmoznalce a bývalého vedoucího oddělení dokumentů při FBI Parkera Kinkaida je to klíč k masovému vrahovi, kte ... Ďáblova slza (Jeffery Deaver) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Pro písmoznalce a bývalého vedoucího oddělení dokumentů při FBI Parkera Kinkaida je to klíč k masovému vrahovi, který se rozhodl proměnit silvestrovskou washingtonskou noc v pravé peklo. Dáblova slza český dabing Uplega Helors. Loading... Unsubscribe from Uplega Helors? ... ĎÁBLOVA ALTERNATIVA. AUDIOKNIHA ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY