Tak trochu úžasní

Tak trochu úžasní - Dawn Frenchová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Dawn Frenchová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tak trochu úžasní.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tak trochu úžasní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dawn Frenchová. Číst Tak trochu úžasní Online je nyní tak snadné!

POPIS


Všichni nesnáší dokonalé rodinky. Takže Battleovy si prostě zamilujete! Ideální čtení pro každého, kdo měl v životě pocit, že s ním doma žije podivná skupinka cizinců, kterým se říká příbuzní. Nejprodávanější humoristická kniha roku 2011 v Británii. Prodáno více než 660 000 výtisků! Kniha humorným způsobem vypráví o obyčejné anglické rodině a především o sedmnáctileté Doře, která se považuje za ošklivku a teprve se učí hledat si zdravé sebevědomí. Dělá při tom ty základní chyby – například se přes Facebook seznámí s člověkem, který se vydává za někoho jiného než je, a má v úmyslu dívce ublížit. Její matka Mo, těsně před padesátkou, zjišťuje samé nepříjemné věci, hlavně to, že přestože je dětská psycholožka, nerozumí ani jednomu ze svých dvou dospívajících dětí. Taky v poslední době zešedivěla, a to jak zevnitř, tak vně. Její tvář působí na děti jako maska tlustého mandarína. Ještě že má muže. Ano, je to muž, takže tady se žádná velká pomoc očekávat nedá. Ale má taky psa a spoustu dalších problémů, které je třeba řešit.


...e kniha Tak trochu úžasní? Všichni nesnáší dokonalé rodinky ... Kniha Tak trochu úžasní - Dawn French | Dobré Knihy.cz ... . Takže Battleovy si prostě zamilujete! Ideální čtení pro každého, kdo měl v životě pocit, že s ním doma žije podivná skupinka cizinců, kterým se říká příbuzní. Tak trochu úžasní 2012; Drahá Silvie 2013; Kniha Tak trochu úžasní je v. Právě čtených: 2x: Přečtených: 306x: Čtenářské výzvě ... Tak trochu úžasní Autor: Frenchová, Dawn Nakladatel: Argo EAN: 9788025706695 ISBN: 978-80-257-0669-5 Originál: A Tiny Bit Marvellous Překlad: Punge Puchalská, Barbora Popis: 1× kniha, vázaná, 288 stran, česky Rozměry: 15 × 20,5 cm Rok vydání: 2012 Tak trochu úžasní . 13,99 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... tak ... Tak trochu úžasní :: Aeon & Lili ... . 13,99 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... tak trochu jinÁ rouŠka Yesterday at 9:29 AM Vá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY