Ninja karty: Pošli to dál

Ninja karty: Pošli to dál - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ninja karty: Pošli to dál.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ninja karty: Pošli to dál ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Ninja karty: Pošli to dál Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tvoje mise (pokud ji přijmeš) bude stát se tajným agentem a šířit radost a zábavu. Intrikovat a hrát si s nic netušící veřejností. Uvnitř této krabičky najdeš interaktivní hru, která otestuje tvou kreativitu i odvahu. Udělej si selfie s neznámým člověkem, dej dárek „jen tak”, poraz soupeře v duelu. Splň daný úkol a pošli kartu dál nic netušícímu člověku, který se díky tobě stane součástí hry! Nikdy nekončící zábava, kterou odstartuješ právě ty. Pošli to dál!


... společenská hra Ninja karty - Pošli to dál je pro jednoho a více hráčů ... SPOLOČENSKÉ HRY | Ninja karty: Pošli to dál | Funtastic.sk ... ... . Tvou misí je stát se tajným agentem, který bude pomocí úkolů na kartách šířit radost a zábavu s nic netušící veřejností. Jedná se o interaktivní hru s 55 kartami, z nichž každá má na sobě jiný úkol pro ot estování tvé kreativity i odvahy. Ninja karty jsou interaktivní hrou, která otestuje vaši kreativitu a odvahu. Jedná se o druh mise, do níž v rámci každodenního života zapojujete ve ... Ninja karty - Pošli to ďalej - Spoločenská hra | Alza.sk ... . Jedná se o druh mise, do níž v rámci každodenního života zapojujete veřejnost. Jakmile splníte výzvu, jednoduše pošlete kartu dál. Hlavním cílem hry Ninja karty je rozdat všechny karty. Každá karta obsahuje potřebné detaily vaší mise. Ninja Karty - ninjakarty.cz ♥Otázky alebo nápady na nové videá píšte : -pod video - do directu na instagram - ASK - https://ask.fm/Petra_Petrushka ♥Moje soci... Moderná spoločenská hra Ninj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY