Život mezi Jungem a Freudem: Životopis Sabiny Spielreinové

Život mezi Jungem a Freudem: Životopis Sabiny Spielreinové - Sabine Richebächer | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Sabine Richebächer
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Život mezi Jungem a Freudem: Životopis Sabiny Spielreinové.pdf


Chcete si knihu přečíst?Život mezi Jungem a Freudem: Životopis Sabiny Spielreinové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sabine Richebächer. Číst Život mezi Jungem a Freudem: Životopis Sabiny Spielreinové Online je nyní tak snadné!

POPIS


Počátky psychoanalýzy jsou těsně spjaty s postavami Sigmunda Freuda a Carla G. Junga – a také Sabiny Spielreinové. Milostný poměr mezi mladým, ženatým Jungem a jeho pacientkou rusko-židovského původu vedl k vážným trhlinám ve vztahu s jeho učitelem Freudem. Sabina se stane tvořivým principem Jungovy psychoanalytické teorie a zároveň jeho nejlepší žákyní. Životopis jedné ze zakladatelek dětské psychoanalýzy a vůdčí představitelky ruské psychoanalytické školy je fascinujícím úvodem do studia historie moderní psychologie. O tom, že je postava Sabiny Spielreinové stále živá, svědčí také nový film o jejím životě kanadského režiséra Davida Cronenberga Nebezpečná metoda (2011). Kniha zaujme nejen čtenáře se zájmem o psychologii, ale také čtenáře Carla. G. Junga a Sigmunda Freuda a zároveň všechny ty, kdo milují judaistickou literaturu a dějiny moderního židovstva. Sabine Richebächer pracuje jako klinická psycholožka a psychoterapeutka v Curychu.


...is Sabiny Spielreinové Počátky psychoanalýzy jsou těsně spjaty s postavami Sigmunda Freuda a Carla G ... Život mezi Jungem a Freudem - Sabine Richebächer ... ... . Junga - a také Sabiny Spielreinové. Milostný poměr mezi mladým, ženatým Jungem a jeho pacientkou rusko-židovského původu vedl k vážným trhlinám ve vztahu s jeho učitelem Freudem. Sabina se stane tvořivým principem Jungovy psychoanalytické teorie a zároveň ... Život mezi Jungem a Freudem (německy Eine fast grausame Liebe zur Wissenschaft) je kniha Sabiny Richebächerové, švýcarské klinické psycholožky a psychoterapeutky z Curychu.. Obsah. Životopis Sabiny Spielreinové popisuje život Sabiny Spielreinové, jedné z prvních zakladat ... Zivot mezi jungem a freudem by Flexibooks - Issuu ... .. Obsah. Životopis Sabiny Spielreinové popisuje život Sabiny Spielreinové, jedné z prvních zakladatelů dětské psychoanalýzy a vůdčí představitelky ruské psychoanalytické školy, od jejího narození ... ŽIVOT MEZI JUNGEM A FREUDEM Životopis Sabiny Spielreinové Auto...SOUVISEJÍCÍ KNIHY