Lazarova vendeta

Lazarova vendeta - Robert Ludlum | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Ludlum
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Lazarova vendeta.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lazarova vendeta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Ludlum. Číst Lazarova vendeta Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lazarovo hnutí, ekologická organizace bojující především proti nástrahám moderních technologií, je už dlouho předmětem zájmu zpravodajských služeb na celém světě. Rostoucí zástupy přívrženců slepě naslouchají tajemnému, nikdy nespatřenému muži, který si nechává říkat Lazarus. Pod jeho vedením získává hnutí stále větší vliv a existují dokonce dohady, že se Lazarovo hnutí chystá k mocnému úderu, díky kterému se stane vůdčí světovou silou. Když dojde k teroristickému útoku na špičkové vědecké pracoviště, kde jsou realizovány nejmodernější projekty v oboru nanotechnologií, uniknou z laboratoří miliardy miniaturních nanobotů, které zavraždí tisíce lidí – vědců i protestantů z řad Lazarových příznivců. Na místo tragédie je povolán podplukovník Jonathan Smith, aby se pokusil uspět tam, kde prozatím všichni selhali: zjistit pravdu o Lazarově hnutí. Ve snaze odhalit pozadí vražedného útoku i dalších incidentů, jichž po celém světě začíná nápadně přibývat, dochází Smith k děsivému zjištění: Lazarovo hnutí je pouhou zástěrkou pro smrtnonosné spiknutí, které nejen ohrožuje životy miliard lidí, ale mohlo by fatálním způsobem změnit i celý svět v jeho dnešní podobě.


...arus Vendetta is the fifth book in The Covert One Series created by Robert Ludlum and written in conjunction with other authors ... Lazarova vendeta - Robert Ludlum | KOSMAS.cz - vaše ... ... . This is the first of the stories written by Patrick Larkin, and the results while acceptable, are not overtly impressive. Název: Lazarova vendeta Autor: Robert Ludlum, Patrick Larkin Vydání: 1. Rok vydání: 2012 Nakladatel: Domino Počet stran: 384 Vazba: tvrdá Stav: velmi pěkná - viz foto Lazarova vendeta se mi sice nelíbila tak, jako první díl série, Hádův faktor, ale přesto si myslím, že se jedná o kvalitní oddechovku, kterou by si měl přečíst každý fanoušek žánru. čef. 30 14.08.2019. Lazarova vendeta Autor: Ludlum, Robert Nakladatel: Domino EAN: 9788073037253 ISBN: 978-80-7303-725-3 Ori ... Lazarova vendeta / Nejlevnější knihy ... . čef. 30 14.08.2019. Lazarova vendeta Autor: Ludlum, Robert Nakladatel: Domino EAN: 9788073037253 ISBN: 978-80-7303-725-3 Originál: The Lazarus Vendetta...SOUVISEJÍCÍ KNIHY