Vzpomínáš si?

Vzpomínáš si? - Sophie Kinsella | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Sophie Kinsella
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vzpomínáš si?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vzpomínáš si? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sophie Kinsella. Číst Vzpomínáš si? Online je nyní tak snadné!





POPIS


Po autohavárii, při níž utrpěla úraz hlavy s následnou amnézií, se Lexi Smartová probouzí v nemocnici v přesvědčení, že je rok 2004 a že právě zmeškala pohřeb svého otce. Ve skutečnosti je o tři roky víc, místo bývalých křivých zubů má krásně bílé a rovné a překvapivě vypadá spíš jako modelka, má úžasného a bohatého manžela, skvělou a dobře placenou práci a bydlí v senzačním bytě. Vypadá to jako splněný sen. Původní nadšení z nového a báječného života vystřídá brzy smutek z toho, že současně přišla o všechny kamarádky a stala se člověkem, kterého sama nepoznává. Snaží se zjistit, jak k tomu vlastně došlo. Autorku podle vlastních slov vždy fascinovalo téma lidského charakteru a skutečnost, že se naše životy nepředvídatelně mění a my se měníme s nimi, ale tak pomalu, že si to někdy sami neuvědomujeme.


...áš si? Už ne. Kdepak, málo si vybavuji a to díky tomu, že šlo o naprostý Italský obyčej, který si říka komedie ... Vzpomínáš si? — ONLINE KNIHOVNA Strážné věže ... . Spousty slabých a laciných vtípků. Takový to - cha cha, to je legranda, to byl ale panečku žertík, to je junda, to je k popukání atd... Provided to YouTube by Supraphon Vzpomínáš si? · Velký smyčcový orchestr/Zdeněk Marat · Josef Zíma Pyšný tulipán (Písničky z let 1957 - 1964) ℗ 1960 SUPRAPHON a.s. Released on ... Stojím u dveří - další z dvanácti písní z nového projektu „Kde ses tu vzal?" mapujícího je ... Vzpomínáš si? — ONLINE KNIHOVNA Strážné věže ... .s. Released on ... Stojím u dveří - další z dvanácti písní z nového projektu „Kde ses tu vzal?" mapujícího jednotlivá období liturgického roku a svátosti. Celý projekt bude již brzy k poslechu ... Vzpomínáš si? Dokázal bys odpovědět na otázky, které jsou založené na letošních číslech Strážné věže? Co znamená ...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY