Posuzování rozvoje kompetence k učení ve výuce

Posuzování rozvoje kompetence k učení ve výuce - Martin Chvál, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Chvál,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Posuzování rozvoje kompetence k učení ve výuce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Posuzování rozvoje kompetence k učení ve výuce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Chvál,. Číst Posuzování rozvoje kompetence k učení ve výuce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mladí lidé opouštějící současnou školu by si z ní měli odnést především schopnosti a chuť se trvale učit. Jak toho dosáhnout ve školní výuce? Odpovědí na položenou otázku je tato publikace. Ve svých východiscích se opírá jak o empirické výzkumy, tak sdílená odborná přesvědčení. Autoři nabízejí strukturované nahlížení na školní výuku skrze situace, které napomáhají rozvoji kompetence k učení. Tyto situace jsou v publikaci charakterizovány. Na jejich základě byl navržen pozorovací arch. Ten byl výzkumně prověřen a je doložena jeho vysoká spolehlivost v rukou zaškolených a zacvičených pozorovatelů. Představená metoda pedagogického empirického výzkumu může sloužit těm, kteří do strategie výzkumného bádání zařazují pozorování výuky a tematicky se orientují na kompetenci k učení. Publikace může být přínosná i pro učitele. Obsahuje relativně konkrétní popis "ideální" výuky a tím dává učitelům inspirační zdroje pro orientaci vlastní výuky. Může být využita i pro přípravu učitelů či v jejich dalším vzdělávání.


...ání rozvoje kompetence k učení ve výuce - Martin Chvál, Hana Kasíková, Josef Valenta ... Posuzování rozvoje kompetence k učení ve výuce - Chvál ... ... . Mladí lidé opouštějící současnou školu by si z ní měli odnést především schopnosti a chuť se trvale učit. Jak toho dosáhnout ve školní výuce? Odpovědí na položenou otázku je tato publikace. Kniha: Posuzování rozvoje kompetence k učení ve výuce Autor: Martin Chvál ; Hana Kasíková ; Josef Valenta Text přináší metodologický nástroj zaměřený na identifikaci a posuzování příležitostí ve výuce ovlivňujícících rozvoj kompetence k učení, již autoři považují za klíčovou. Klíčové kompetence představují souhrn vědomostí, dovedností, schopností, postojů ... PDF Metody vedoucí k rozvoji klíčových kompetencí ... . Klíčové kompetence představují souhrn vědomostí, dovedností, schopností, postojů a hodnot důležitých pro osobní rozvoj a uplatnění každého člena společnosti. Jejich výběr a pojetí vychá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY