Jak si spořit na důchod: Zorientujte se v důchodové reformě

Jak si spořit na důchod: Zorientujte se v důchodové reformě - Petr Syrový | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Syrový
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak si spořit na důchod: Zorientujte se v důchodové reformě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak si spořit na důchod: Zorientujte se v důchodové reformě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Syrový. Číst Jak si spořit na důchod: Zorientujte se v důchodové reformě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha řeší žhavou problematiku důchodové reformy. Dívá se na ni z pohledu účastníka. Vyplatí se mi využívat II. pilíř důchodové reformy? Mám si ještě navíc něco dobrovolně spořit? Kolik by to mělo být, aby to mělo smysl? Kam bych měl spořit? Abychom mohli odpovědět na tyto otázky, je třeba nahlédnout do zákulisí investic a seznámit se s nimi. Ač víme, co od nich můžeme čekat a jak nám investice mohou pomoci. čím více je budeme znát, tím méně nás překvapí. Spoření na důchod je v mnoha ohledech nové. A my se snažíme zodpovědět v knize všechny vaše otázky dříve, než si je sami položíte.


...spořit na důchod Kniha řeší žhavou problematiku důchodové reformy ... Průvodce radí, jak a proč si spořit na důchod - ODS ... ... . Dívá se na ni z pohledu účastníka. Vyplatí se mi využívat II. pilíř důchodové reformy? Mám si ještě navíc něco... Autor seznamuje s různými možnostmi, jak si spořit na důchod. Popisuje problematiku důchodů v dnešní době. Představuje tři pilíře důchodové reformy a další možnosti, jak investovat na důchod. Nabízí konkrétní návody, které by měly pomoci při rozhodování ... Jak si spořit na důchod -- Zorientujte se v důchodové reformě ... . Nabízí konkrétní návody, které by měly pomoci při rozhodování, jaký způsob spoření je nejvýhodnější. Edice Finance pro každého Mgr. Petr Syrový Jak si spořit na důchod Zorientujte se v důchodové reformě TIRÁŽ TIŠTĚNÉ PUBLIKACE: Vydala GRADA Publishing, a.s. U Průhonu 22, Praha 7, jako svou 4943. publikaci Realizace obálky Jan Dvořák Sazba Antonín Plicka Odpovědná redaktorka Ing. Jak si spořit na ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY