Čechy krásné, Čechy mé

Čechy krásné, Čechy mé - František Ringo Čech | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
František Ringo Čech
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čechy krásné, Čechy mé.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čechy krásné, Čechy mé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Ringo Čech. Číst Čechy krásné, Čechy mé Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čechy krásné, Čechy mé jsou prvním souborným vydáním všech historických próz známého hudebníka, zpěváka, herce, politika, spisovatele a malíře Františka Ringo Čecha o tom, jak to asi možná snad zřejmě bylo s našimi dějinami. První část - slavná próza Pra pra pra… - vypráví o našem Praotci a o příchodu předků do končin naší vlasti. Autor to líčí po svém - ve jménu svého příjmení, jež mu k tomu dává právo. I druhý příběh - Dívčí válka - lze datovat poměrně přesně, a sice do šera dávných věků. Autor, jako vždy nestranný pozorovatel, zde odhaluje, jak to vlastně s dívčí válkou bylo. Nikoli snad trapně podle dochovaných zpráv - Ringo na příběh pohlíží vlastníma očima… Jako přídavek k tomuto svazku historických próz je připojen scénář divadelní verze Dívčí války, této po Lucerně naší nejuváděnější divadelní hry.


...ur new desktop experience was built to be your music destination ... Vlastenecké hory - Čechy krásné, čechy mé «Vlast.cz ... . Listen to official albums & more. Anthem of Bohemia "Čechy krásné, Čechy mé" ("Vlastenecké hory")("Hymna Čech") were written by Václav Jaromír Picek and music were composed by Josef Leopold Zvonař in 19th Century. Čechy krásné ,Čechy mé v podání pražského pěveckého spolku Hlahol. autoři: V.J.Picek a J.L.Zvonař Čechy krásné, Čechy mé - text L Lidové písně Musíš se nejprve přihlásit. Pokud nemáš účet, tak se zaregistruj. Playlist Sdílej. Uk ... Čechy krásné Čechy mé - Home | Facebook ... . Pokud nemáš účet, tak se zaregistruj. Playlist Sdílej. Ukaž píseň na Čechy krásné, Čechy mé, duše má se s touhou pne. Kde ty naše hory jsou, zasnoubeny s oblohou. S oblohou a nebesy. Kdo pomýšlí na plesy, ... Čechy krásné Čechy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY