Sportovní právo

Sportovní právo - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sportovní právo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sportovní právo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Sportovní právo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha se snaží přispět k etablování tohoto mladého právního odvětví u nás. Vybraní odborníci v ní získali prostor vyjádřit svá stanoviska k nejpalčivějším problémům soudobého sportu, jakými jsou doping, ovlivňování zápasů, vztah národního a evropského práva, právní odpovědnost vyplývající ze sportovní činnosti, smluvní vztahy profesionálních hráčů s kluby, právní povaha sportovních pravidel a mnohé další. Jakkoli tato kniha nemůže uvedené problémy vyřešit, nepochybně přispěje do diskuze o nich.


...ní právo jako odvětví. Jak již bylo řečeno výše, sportovní právo je velmi specifickou oblastí, ke které přistupují další právní odvětví a spíše než o sportovním právu můžeme mluvit o sporech ze sportu vzniklých, které je třeba řešit z pohledu různých odvětví ... Sportovní právo - Kocián Šolc Balaštík ... . Spolkové právo a sport V. Sport a právo Evropské unie VI. Právní odpovědnost v oblasti sportu VII. Sport a marketing VIII. Právo a sportovní příznivci IX. Daně a sport X. Rozhodování sporů v oblasti sportu (Změna vyhrazena) Sport a právo. Je to specifická disciplína, vedou se spory, zda sport a právo anebo sportovní právo, zda už je to samostatný obor. Nechci řešit teori ... Sportovní zpravodajství | ČeskéNoviny.cz ... . Sport a marketing VIII. Právo a sportovní příznivci IX. Daně a sport X. Rozhodování sporů v oblasti sportu (Změna vyhrazena) Sport a právo. Je to specifická disciplína, vedou se spory, zda sport a právo anebo sportovní právo, zda už je to samostatný obor. Nechci řešit teorie, každý ať si udělá názor. Na Slovensku jsou trošku dál, přijali v roce 2008 zákon o sportu a my zatím stále hovoříme jen o zákonu č. 115/2001...SOUVISEJÍCÍ KNIHY