Sushi: Doma, krok za krokem

Sushi: Doma, krok za krokem - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sushi: Doma, krok za krokem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sushi: Doma, krok za krokem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Sushi: Doma, krok za krokem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Detailní obrázková kniha s vice nez 300 fotografiemi, které vás precizně a jednoduše navedou krok za krokem jak zvládnout připravu tolik populární japonské techniky sushi v domácím prostředí. Další kniha z úspěšné dílny Pražského kulinářského institutu, která vlídně tuto techniku ozřejmuje a pasuje na úroveň běžných pokrmů. Kniha svým zpracováním nadchne úplné amatéry ale i profesionální kuchaře. Sushi párty díky této knize zvládne úplně každý.


...Doma, krok za krokem Roman Vaněk. Vychází další úspěšná kniha z produkce Pražského kulinářského institutu s více než 300 fotografiemi ... Sushi - doma, krok za krokem - Chci.cz ... . Kniha vás jednoduchou encyklopedickou formou naučí, jak dokonale připravit doma nejen sushi, ale i jednoduché a velmi chutné japonské polévky, saláty a zajímavé dezerty. ... Zajímá Tě, jaký materiál jsem na návod použila? Klikni na "ZOBRAZIT VÍCE" a dozvíš se, kde potřeby koupit a kolik stojí ;-) V popisku také najdeš odkaz na mů... Domácí sushi krok za krokem. ... Dobrý den, tuto neděli jsme se rozhodli s manželem poprvé zkusit sushi doma, jelikož ho milujeme a musím ... ‎Sushi doma on Apple Books - Apple Books - Apple - Apple ... ... Domácí sushi krok za krokem. ... Dobrý den, tuto neděli jsme se rozhodli s manželem poprvé zkusit sushi doma, jelikož ho milujeme a musím říct, že Váš návod je luxusní, protože ani já to podle něj nezbabrala a to jsem se té rýže šíleně...SOUVISEJÍCÍ KNIHY