Time management: Mějte svůj čas pod kontrolou

Time management: Mějte svůj čas pod kontrolou - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Time management: Mějte svůj čas pod kontrolou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Time management: Mějte svůj čas pod kontrolou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Time management: Mějte svůj čas pod kontrolou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Připadá vám, že se pořád jen honíte? Míváte často pocit, že jen běháte mezi schůzkami? Nikdy vám nezbude volná chvilka na to opravdu důležité? Pokud ano, je nejvyšší čas začít se věnovat účinnému řízení času. V této knize se naučíte, jak si smysluplně plánovat svůj denní a týdenní program. Dozvíte se, jak si stanovovat cíle, určovat správné priority, lépe se vypořádávat se žrouty času a pracovat účelněji i účinněji. Vedle osvědčených technik pro řízení času vám zde představíme celou řadu moderních elektronických pomůcek, které vám usnadní plánování - ať už to jsou mobilní a chytré telefony, nebo Outlook. Na konci knihy pak najdete praktická cvičení a kontrolní seznamy.


...o, je nejvyšší čas začít se věnovat účinnému řízení času ... Time management - Kolektiv autorů, 2012, český jazyk | E ... ... . Naučíte se, jak si smysluplně plánovat svůj program, jak si stanovovat cíle, určovat správné priority a pracovat účelněji. Na konci knihy najdete praktická cvičení a kontrolní seznamy. (mějte svůj čas pod kontrolou) Time management Nakladatel: Grada EAN: 9788024744315 ISBN: 978-80-247-4431-5 Originál: Zeitmanagement Popis: 1× kniha, brožovaná, 208 stran, česky Rozměry: 14,4 × 20,7 cm Rok vydání: 2012 (1. vydání) Kniha Time management: Mějte svůj čas pod kontrolou na ... Time management - kolektiv autorů | KOSMAS.cz - vaše ... ... . vydání) Kniha Time management: Mějte svůj čas pod kontrolou na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Time management: Mějte svůj čas... TIME MANAGEMENT T M I kolektiv autorů M...SOUVISEJÍCÍ KNIHY